202 Yılbaşı tartışması: Google 2021 Doodle'ı ile kafaları karıştırdı!

Google yılbaşı Doodle’larını bir anane haline getirdi. Senelerdir yeni yıla yönelik Doodle hazırlayan Google, 2021 yılı için de bir Doodle hazırladı ve yeni Doodle’ını ana sayfasına iliştirdi. Google ana sayfasını ziyaret eden birçok kullanıcı, merakla Google’ın yeni yıl Doodle’ına tıkladı. Sadece karşılarına 2021 yılbaşı yazısı yerine beklenmedik bir yazı çıktı; ”202 Yılbaşı”

202 YILBAŞI DOODLE’I SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

202 Yılbaşı yazısı, birçok kişinin kafasını karıştırdı. Bir saatten ve çeşitli süslemelerden oluşan Doodle’a tıklayınca ortaya çıkan 202 Yılbaşı araması, tartışmaları da bununla beraber getirdi. Toplumsal medyada birçok kullanıcı bunun bir hata bulunduğunu ve arama sonucunda 202 Yılbaşı yerine 2021 Yılbaşı yazması icap ettiğini belirtti. Bir kısım kullanıcı ise Google’ın bunu bilgili yaptığını savundu.

Google 202 Yılbaşı

Instagram ve TikTok içerikleri Google arama sayfasına geliyor!Instagram ve TikTok içerikleri Google arama sayfasına geliyor!

GOOGLE ATIFTA BULUNMUŞ OLABİLİR

Google mevzu hakkında hemen hemen bir izahat yapmadı. Sadece bazı kullananların ifade etmiş olduğu şeklinde Google’ın bunu bilgili olarak yapmış olma ihtimali olabilir. Zira 2020 oldukça zor geçti. Google’da sıkıntılı geçen yıla atıfta bulunmak için bu şekilde bir yola başvurmuş olabilir.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
  Türk bilim insanları geliştirdi! Süre 10 saniyeye düşecek Türk bilim adamları geliştirdi! Süre 10 saniyeye düşecek
HDMI kablo nasıl seçilir, kaç çeşidi bulunur?HDMI kablo iyi mi seçilir, kaç çeşidi bulunur?
Büyük ikramiyeye saatler kaldı!Büyük ikramiyeye saatler kaldı!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Image - Graphics

Galaxy S21'in ayak sesleri: Samsung yeni Galaxy için video yayınladı!

Next Post

iPhone cep telefonlarına hard reset nasıl atılır?

Related Posts