2020'nin son sürprizi: AirPods Pro 2'nin tasarımı değiştiren donanımı göründü

Avatar of admin@teknodate.com

Apple AirPods serisine son olarak AirPods Max’i ekledi. Fakat AirPods Max, öteki AirPods kulaklık modelleri benzer biçimde kulak içi bir forma haiz değil. Apple takipçilerinin firmadan beklentisi ise AirPods 3 ve AirPods Pro 2. AirPods 3 için emekler ne durumda kim bilir sadece Apple’ın AirPods Pro 2 için kollarını sıvamış olması olası. Bunun dayanağı ise AirPods Pro 2’ye ilişkin olduğu kabul edilen bir donanım sızıntısı.

AİRPODS PRO 2 İÇİN İKİ FARKLI DONANIM

Twitter üstünden meydana getirilen sızıntıda üstünde Apple logosu bulunan iki değişik donanım bulunuyor. Bu donanımların en dikkat çeken noktası ise birbirinden değişik olmaları. Zira iki donanımdan biri daha uzun. Bu da akıllara Bloomberg’in yayınladığı raporu akıllara getiriyor. O rapor, Apple’ın yeni AirPods Pro 2 modelinde alt taraftaki kulaklık saplarını kaldırabileceğini gösteriyor. Sapın olmaması, donanımın da uzunluğunu etkilemiş benzer biçimde görünüyor.

AirPods Pro 2

Apple AirPods Max kulaklık yastıklarının Türkiye fiyatını açıkladıApple AirPods Max kulaklık yastıklarının Türkiye fiyatını deklare etti

AİRPODS PRO 2’NİN ÖZELLİKLERİ NASIL OLACAK?

AirPods Pro 2’nin AirPods Max’te de yer edinen H1 çip ile gelmesi sürpriz olmaz. Zira bu işlemcinin işlem kapasitesi oldukça yüksek ve yeni nesil modellerde de Apple bu çipe yer verebilir. AirPods Pro 2 fiyatında ise bir değişim yapılıp yapılmayacağı hemen hemen bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

Apple 39 bin oyunu Çin App Store'undan kaldırdı

Next Post

EA Access nedir ve bu sistem nasıl kullanılır?

Related Posts