Adobe Flash Player için Windows 10 kullanıcılarına uyarı!

Avatar of admin@teknodate.com
Adobe Flash Player Icin Windows 10 Kullanicilarina Uyari.png
Adobe Flash Player Icin Windows 10 Kullanicilarina Uyari.png

Adobe Flash Player desteğini keseceğini daha evvelde duyurmuştu. Adobe bunun için 31 Aralık 2020’yi belirlemişti ve artık o tarihe oldukça yaklaşıldı. Bu durum, Adobe’nin harekete geçmesine yol açtı. Zira birçok kişinin bilgisayarında Flash Player kurulu. Adobe yaşanabilecek ihtimaller içinde güvenlik sorunlarını gözeterek Windows 10 kullanıcılarına bir bildirim göndermeye başlamış durumda.

Windows 10 kullanıcıları, Adobe Flash Player uyarısı almaya başladı. Adobe tarafınca meydana getirilen bu ikazlar, oldukça sık bir halde kullananların karşısına çıkıyor. Bildirimin muhteviyatında ise Flash Player desteğinin 31 Aralık’ta sona ereceğinin, herhangi bir güvenlik problemi yaşamamak adına uygulamanın bir an ilkin kaldırılması icap ettiğini yazıyor. Kullanıcılar bildirim üstünden uygulamayı kaldır seçeneğine tıklayarak Flash Player’ı bilgisayarından kaldırabiliyor.

Adobe Flash Player

Windows 10 kullanıcılarına uyarı mesajları gönderen Adobe, Flash Player’ın son güncellemesini 9 Aralık 2020’de sundu. 31 Aralık sonrası ise Adobe Flash Player’a Adobe tarafınca destek verilmeyecek ve 12 Ocak 2021’de Flash Player’ın emek harcaması engellenerek fişi resmen çekilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Xiaomi Mi 11 Tanitildi Iste Xiaomi Mi 11039in Fiyati Ve.png

Xiaomi Mi 11 tanıtıldı! İşte Xiaomi Mi 11'in fiyatı ve özellikleri

Next Post
Xiaomi Miui 125039i Tanitti Iste Miui 125 Guncellemesi Alacak Xiaomi.png

Xiaomi MIUI 12.5'i tanıttı: İşte MIUI 12.5 güncellemesi alacak Xiaomi telefonlar

Related Posts