Adrenochrome ne demek? Wayfair sonrası gündem olan adrenochrome nedir?

Avatar of admin@teknodate.com
5f0c55d5b57f1518ac8e80a2.jpg
5f0c55d5b57f1518ac8e80a2.jpg

Adrenochrome insan tarafınca üretilen bir salgının oksitlenmiş hali olarak adlandırılıyor. Wayfair iddiaları sonrasında gündeme gelen konulardan biri de çocuk ticareti sonrası bu kişilerden adrenochrome elde edilmiş olduğu olmuştu. Peki, toplumsal medyadaki iddialarda adı geçen adrenochrome nedir?

ADRENOCHROME NEDİR, NASIL ELDE EDİLİR?

Milliyet’te yer edinen habere bakılırsa: Adrenochrome vücutta salgılanan adrenalinin (epinefrin olarak da bilinir) oksitlenmiş halidir. Vücut bu kimyasalı korku yada coşku esnasında gerçekleşen adrenalin patlaması ile salgılıyor. Adrenochrome’un, sünnet olan Koreli çocuklardan elde etmiş olduğu söylense de bu mevzuyla ilgili oldukça rahatsız edici iddialar da mevcut.

İddialara bakılırsa, adrenochrome 0-9 yaş aralığındaki çocuklardan elde ediliyor. Adrenochrome, korku ve coşku esnasında yaşanmış olan adrenalin patlaması ile salgılandığını için dehşet verici yöntemler kullanıldığı da iddialar içinde yer ediniyor.

Wayfair iddiası nedir?

Potansiyel kurban işkence yöntemine maruz kalıyor ve ölüm süresi mümkün olduğunca uzatılıyor. Buna bağlı olarak vücudun salgıladığı adrenochrome miktarı çoğalıyor ve kurban öldürüldükten sonrasında boynun arka kısmından şırınga yardımıyla kimyasal alınıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Xiaomi Mi 11 2 Ypmj Cover.jpg

Xiaomi Mi 11 serisi çıkış tarihi belli oldu

Next Post
5eecef295cf3b01e482a4321.jpg

SON DAKİKA haberi: Whatsapp’ta çevrimiçi özelliği kaldırıldı mı? İşte cevabı

Related Posts