AirPods Max altınla kaplandı, fiyatı dudak uçuklattı!

Apple AirPods Max’i geçtiğimiz haftalarda duyurdu. Duyurdu diyoruz zira Apple yeni nesil kablosuz kulak üstü kulaklığı için herhangi bir etkinlik düzenlemedi ve AirPods Max bir basın bülteni vesilesiyle kamuoyuna tanıtıldı. Tanıtımın peşinden AirPods Max Türkiye fiyatı da belli oldu. Kulaklık, halihazırda 5.699 TL’den vatanımızda satılmakta. Sadece daha ilkin iPhone 12 modellerinin daha pahalı sürümlerini çıkartmakla tanınan Caviar şirketi, AirPods Max fiyatını daha da artıracak bir adım attı.

CAVİAR ALTINLA KAPLI AİRPODS MAX ÇIKARDI

Altın kaplamalı AirPods Max, görücüye çıktı. Timsah derisi detayı ile de şaşırtan AirPods Max’in Caviar tarafınca Airpods Max Gold olarak adlandırılan bu modeli, söylendiğine bakılırsa siyah ve beyaz renk seçenekleri ile satışa sunulacak. Kulaklıkların altın kaplamaları oldukça dikkat çekici görünse de, aslolan garip olan kulaklıkların fiyatı oluyor.

Altın kaplamalı AirPods Max

AirPods ailesi büyüyor: Apple AirPods Max Sport'u üretebilir!AirPods ailesi büyüyor: Apple AirPods Max Sport’u üretebilir!

İŞTE ALTIN KAPLAMALI AİRPODS MAX FİYATI

Caviar altın kaplamalı AirPods Max fiyatı için 108 bin dolarlık bir fiyat belirlemiş durumda. Öteki bir deyiş ile kulaklıkların fiyatı, düzgüsel AirPods Max fiyatından ortalama 140 kat daha çok. Fakat bu kulaklıklar oldukça ‘hususi’ olduğundan fiyatı aslına bakarsak düzgüsel seviyelerde bulunuyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
PARTNER İşte Tamer Karadağlı'nın kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi İşte Tamer Karadağlı’nın kendisinden 30 yaş ufak sevgilisi
Vivo, bu yıl donanıma önem verecekVivo, bu yıl donanıma ehemmiyet verecek
Çekiliş sonuçları belli oldu!Çekiliş neticeleri belli oldu!

Total
5
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
1609228778 Wikipedia 2020039nin En Cok Okunanlarini Acikladi.jpg

Wikipedia 2020’nin en cok okunanlarini acikladı

Next Post
Iste Digital Crown039a Yer Vermeyen Apple Watch Prototipinin Fotograflari.jpg

İşte Digital Crown'a yer vermeyen Apple Watch prototipinin fotoğrafları!

Related Posts