AirPods Max için plastik kullanılacak

Ürün performans ve kalite olarak şu anki haliyle kullanıcıları memnun etse de dudak uçuklatan fiyatıyla her insana hitap eden bir ürün değil. Apple, bu durumu değişiklik yapmak için kolları sıvıyor şeklinde görünüyor. Ürünün ses standardını koruyup, üretiminde değişik araç-gereç kullanılması planlanıyor.

UYGUN FİYATLI AİRPODS MAX YOLDA

Sızıntı haberlere bakılırsa, üstüne çalışılan AirPods da vatanımızda oldukca ucuza satışa sunulacağa benzemiyor. Plastik yapılı yeni AirPods Max’in 549 dolar yerine 349 dolara mal olacağı düşünülüyor (ortalama 2500 TL). Yeni ürün için en fazla malzemeden taviz verilecek. Alüminyum ve paslanmaz çelik kullanmak yerine daha uygun fiyatlı olan kulaklıkta plastik kullanılacak. Ek olarak AirPods Max piyasadaki en ağır ürün olduğundan, yeni plastik yapımı ürün daha hafifçe olacaktır.

Haberi sızdıran kaynak ne yazık ki lansman hakkında belirli bir tarih vermedi, sadece ürünün üstünde çalışmış olduğu bilgisini doğruladı. Uygun fiyatlı AirPods Max’in piyasadaki AirPods Max özelliklerinin tümünü olmasa da çoğunu desteklemesi umut ediliyor.

League of Legends 2021 yama takvimi belli oldu! İşte o tarihler

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 Duyan oraya akın ediyor! Baraj suları çekilince ortaya çıktı Duyan oraya akın ediyor! Baraj suları çekilince ortaya çıktı
Google Pixel 5 ses sorununu çözdüGoogle Pixel 5 ses sorununu çözdü
Duhan suresinin anlamı ve faziletleriDuhan suresinin anlamı ve faziletleri

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Redmi Note 10 Pro Ortaya Cikti.png

Redmi Note 10 Pro ortaya çıktı

Next Post
Iste Apple Ceosu Tim Cookun 2020 Kazanci.jpg

İşte Apple CEO’su Tim Cook’un 2020 kazancı

Related Posts