Apple iOS 12.5.1 güncellemesini eski iPhone modelleri için yayınladı!

Apple iOS güncellemelerini sunmaya devam ediyor. Son olarak iOS 14.3 güncellemesini gösteren, iOS 14.4 beta güncellemesini ise geliştiricilere açan Cupertinolu şirket, eski iPhone ve iPad modellerini de unutmuş değil. Geçtiğimiz ay iOS 12.5 güncellemesini eski iPhone ve iPad modelleri için gösteren Apple, şimdi ise bu modellere yeni bir güncelleme daha gönderdi.

iOS 12.5.1 YAYINLANDI

iOS 12.5 güncellemesini eski iPhone ve iPad modellerine gönderen Apple, şimdi iOS 12.5.1 güncellemesini yayınladı. Gösterilen güncelleme, eski iPhone ve iPad modellerine pek bir yenilik getirmiyor, daha oldukca hata düzeltmeleri içeriyor. Bu hata düzeltmeleri, Apple’ın koronavirüse hususi geliştirdiği Kovid-19 Maruz Kalma Bildirimleri hususi durumunu hedef alıyor. Bunun haricinde güncelleme hakkında başka bir detay mevcut değil.

iOS 12.5.1

KOVID-19 MARUZ KALMA BİLDİRİMLERİ NEDİR?

Kovid-19 maruz kalma bildirimleri özelliği, şimdilik Türkiye’de kullanılamasa da koronavirüse yakalanan bir şahıs ile temas edilmesi durumunda Bluetooth teknolojisi vasıtasıyla kullanıcıları uyarıyor ve toplumsal mesafe aşıldığında kullanıcıya bunu bildiriyor. 3. parti uygulamalar da maruz kalma bildirimlerini kullanabiliyor. iOS 12.5 güncellemesi ile iPhone 5s ve iPhone 6 benzer biçimde eski iPhone modellerine eklenen özellik, iOS 12.5.1 sürümüyle bazı hatalarından arındırılmış durumda.

İŞTE İOS 12.5.1 GÜNCELLEMESİNİ ALAN MODELLER

  • iPhone 5s
  • iPhone 6
  • iPhone 6 Plus
  • iPod touch 6. nesil
  • iPad Air
  • iPad mini 2
  • iPad mini 3
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
PARTNER  Hande Erçel ile Kerem Bürsin'den dedikoduları alevlendiren fotoğraf Hande Erçel ile Kerem Bürsin’den dedikoduları alevlendiren fotoğraf
WhatsApp Türkiye'de yasaklanacak mı?WhatsApp Türkiye’de yasaklanacak mı?
20 nerenin plakası? Hangi ilin araç plaka kodu 20?20 nerenin plakası? Hangi ilin vasıta plaka kodu 20?
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Twitter Qanon Baglantili 70 Binden Fazla Hesabi Askiya Aldi.jpg

Twitter QAnon bağlantılı 70 binden fazla hesabı askıya aldı

Next Post
Microsoft Edge Iddiali Geliyor Teknoloji Haberleri.jpg

Microsoft Edge iddialı geliyor – Teknoloji Haberleri

Related Posts