Apple iPhone SE 3’ü üretime hazırlıyor! Fiyatı ne kadar olacak?

Avatar of admin@teknodate.com
1609141109 Apple Iphone Se 3u Uretime Hazirliyor Fiyati Ne Kadar Olacak.jpg
1609141109 Apple Iphone Se 3u Uretime Hazirliyor Fiyati Ne Kadar Olacak.jpg

Apple iPhone SE 3'ü üretime hazırlıyor! Fiyatı ne kadar olacak?

Apple iPhone SE serisine geçtiğimiz nisan ayında iPhone SE 2020 modelini eklemişti. iPhone SE 2020’den sonrasında Apple’ın daha büyük ekranlı bir iPhone SE Plus üreteceği söylentileri çıkmıştı. Geçtiğimiz haftalarda ise 2021’in ilk yarısında iPhone SE modelinin tanıtılmayacağı öne sürülmüştü. Fakat şimdi Asya kaynaklı bir iddia ile her şey değişti. İddiaların odağındaki telefon ise iPhone SE 3.

BÜYÜK EKRANLI İPHONE SE 3 GELİYOR

Söylentilere gore iPhone SE 3 yada iPhone SE Plus Apple tarafınca piyasaya sürülecek. Gelen iddialara gore telefon, iPhone 8 Plus’a benzeyecek sadece birazcık daha büyük bir ekran taşıyacak. Bu ekranın 6.06 inç olacağı düşünülüyor. Bildiğiniz suretiyle Apple, iPhone 8’i temel almış olduğu iPhone SE 2020’de ekran boyutunda herhangi bir değişim yapmamış, iPhone 8’de olduğu şeklinde iPhone SE 2020’de de 4.7 inçlik bir ekrana yer vermişti. Peki iPhone SE 3 hakkında gelen söylentiler bu kadar mı? Hayır.

iPhone SE Plus

İPHONE SE 3 / İPHONE SE PLUS ÖZELLİKLERİ NASIL OLACAK?

iPhone SE Plus olarak da anılan telefonun iPhone 8 Plus’ta olduğu şeklinde çift arka kamera ile gelmesi olası görünüyor. Doğal bu aşamada Touch ID sensörünün de telefonda yer alması planlanıyor. Fakart Touch ID sensörünün ana ekran tuşuna mı yerleştirileceği yoksa güç tuşuna mı yerleştirileceği bilinmiyor. 5G desteği de iPhone SE 3 / iPhone SE Plus ile iPhone SE serisine geleceği tahmin ediliyor.

İşte iOS 15 güncellemesi alması beklenen Apple cihazları!İşte iOS 15 güncellemesi alması beklenen Apple cihazları!

İŞTE TAHMİN EDİLEN İPHONE SE 3 FİYATI

iPhone SE 3 fiyatı için de iddiaların içinde bir tahmin söz mevzusu. Bu tahmine gore iPhone SE 3 fiyatı için Apple 535 dolar civarında bir fiyat etiketi belirleyecek. Doğal tamamı hemen hemen iddia aşamasında. Zira Apple’ın hemen hemen iPhone SE 3 yada iPhone SE Plus için üretime geçeceğine dair kati bir kanıt yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Fiyat/performans canavarını piyasaya sürdü

Fiyat/performans canavarını piyasaya sürdü

Next Post
1609146259 Xiaomi Miui 125 Resmen Geliyor.jpg

Xiaomi MIUI 12.5 resmen geliyor!

Related Posts