Apple, katlanabilir iPhone üzerindeki çalışmalarına hız verdi

Katlanabilir akıllı telefonlar bir süredir piyasada. Sadece 5G’li akıllı telefonlarını yeni duyuran Apple’ın, ilk katlanabilir telefonun piyasaya çıkmasının üstünden uzun bir süre geçmesine karşın hala katlanabilir bir telefonu yok. Huawei ve Samsung şeklinde birkaç üreticinin katlanabilir telefon modelleri piyasada mevcut ve bu telefonlar giderek daha popüler hale geliyor. Katlanabilir iPhone ile ilgili söylentiler ise uzun süredir ortalıkta dolaşıyor. Gelen bilgilere gore Apple’ın merakla beklenen telefonunun çıkış zamanı yaklaşıyor.

İKİ KATLANABİLİR İPHONE VAR

Son olarak söylentiler, Apple’ın halihazırda bazı katlanabilir iPhone tasarımlarını kontrol ettiğini gösteriyor. Şirket, sonunda piyasaya sunabileceği bir tasarım seçecektir sadece analist Jon Prosser’ın söylediklerine gore, kaynaklardan bazıları Apple’ın şu anda iki katlanabilir aygıt geliştirdiğini iddia ediyor.

İlk aygıt,iddialara gore iki ekran ve ekranlar içinde bulanan bir menteşe ile gelecek. Tasarım, Microsoft Surface Duo’ya benzeyecek. İkinci cihazın ise kapaklı bir tasarım kullandığı söyleniyor. Buna gore tasarım Galaxy Z Flip ve Motorola RAZR şeklinde olacak.

Raporlara gore merakla beklenen iPhone’un 2022 senesinde satışa sunulacağı söyleniyor. Fiyat mevzusunda ise Apple’ın 2.000 doların altına inmeyeceğini düşünüyoruz. Bakalım Apple da bu segmentte başarı göstermiş olabilecek mi?

Total
5
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Yurt Disindan Ps5 Almak Guvenli Mi.png

Yurt dışından PS5 almak güvenli mi?

Next Post
Apple Corellium Davasinda Haksiz Bulundu.jpg

Apple Corellium davasında haksız bulundu

Related Posts