Apple’dan dudak uçaklatan App Store rekoru!

Avatar of admin@teknodate.com
1610004960 Appledan dudak ucaklatan App Store rekoru

App Store’da milyonlarca uygulama bulunuyor. Apple’ın kendi ürünleri için geliştirdiği uygulama mağazası bununla birlikte birbirinden değişik uygulamaları da bünyesinde barındırıyor. Bu uygulamalar bilhassa koronavirüs salgınında oldukça popülerleşti. Evde kaldığımız şu günlerde insanoğlu vakitlerinin çoğunu teknolojik cihazlarının başlangıcında geçiriyor ve ilgi çeken uygulama gördüklerinde ‘satın al’ ve ‘indir’ tuşuna basıyor. Bu sürece katılan uygulamalar için meydana getirilen harcamalar ise Apple’a üstün dereceli olarak geri dönmüş durumda.

APPLE APP STORE’DA REKORA İMZA ATTI

Apple paylaşmış olduğu yeni bir rapor ile App Store üstünden meydana getirilen harcamaların detaylarını deklare etti. Buna nazaran yeni senenin ilk gününde App Store’da 540 milyon dolarlık harcama yapılmış oldu. Bu dudak uçuklatan sayı, Apple’ın üstün dereceli kırmasına da niçin oldu. 540 milyon dolarlık App Store harcanması, tek bir günde meydana getirilen en yüksek App Store harcanması olarak hem Apple evveliyatına hem de hafızalara kazındı.

App Store rekor

NOEL İLE YENİ YIL ARASI 1,8 MİLYAR DOLAR

Cupertinolu şirket bir tek üstün dereceli kırdığı günün değil, Noel bayramı ve yeni senenin içinde kalan dönemde de meydana getirilen harcamaların detaylarını paylaştı. Buna nazaran söz mevzusu dönemde App Store’da 1,8 milyar dolarlık harcama yapılmış oldu. Bu birçok firmanın toplam değerinden kat kat yüksek bir gelir. Açıklanan rakamların Apple’ın da yüzünü güldürüyor olması olası.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 Saniyelerle kurtuldu! Saniyelerle kurtuldu!
Outlook hesap silme nasıl yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!Outlook hesap silme iyi mi yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!
Jawline çene dolgusu nedir? Kimler Jawline Estetiği yaptırabilir?Jawline çene dolgusu nedir? Kimler Jawline Estetiği yaptırabilir?
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Pandemi Google Play ve App Storea yaradi

Pandemi Google Play ve App Store’a yaradı

Next Post
1610005246 Twitch hesap silme nasil yapilir Iste kalici hesap kapatma adimlari

Twitch hesap silme nasıl yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!

Related Posts