Asus Adolbook13 fiyatı ve özellikleriyle gün yüzüne çıktı

Avatar of admin@teknodate.com
Asus Adolbook13 fiyati ve ozellikleriyle gun yuzune cikti

Küresel çaptaki Asus marka cihazlar, tertipli olarak yenileniyor. Buna bağlı olarak, dünyanın ilk metal gradyan renkli dizüstü bilgisayarı olma özelliğine haiz Adolbook14 alternatifi yeni bir Asus aleti daha geldi. Bu cihazın genel özelliklerine bakıldığında, yüksek performans sağlamış olduğu görülüyor.

Asus öteki dizüstü bilgisayarlar ile kıyaslandığında çoğu zaman performansa daha çok ağırlık veriyor. Tasarım açısından bir miktar daha geri planda olsa bile, gene de donanım bakımından oldukça kuvvetli cihazlara yer veriyor. Hadi gelin sözü daha çok uzatmadan bu modelin özelliklerine beraber bakalım.

ASUS ADOLBOOK13 ÖZELLİKLERİ

Cihazın genel özelliklerine bakıldığında, dikkat çeken detaylar içeriyor.

    1. nesil Intel Core i5 1135G7 işlemci
  • 16 GB LPDDR4X RAM
  • 512 GB M.2 SSD
  • 13,3 inç büyüklüğünde FHD çözünürlük sunan ekran
  • 1.19 kilogram ağırlık ve 13,9 mm kalınlık
  • USB 3.1, USB 2.0 ve USB Type-C bağlantısı

Bu özelliklere bakıldığında bilgisayarın iyi bir performans sağlayabilmesi olası görünüyor. Ek olarak cihazda 50 Wh batarya mevcut.

Bu kez akıllı telefon üretmedi: Nokia PureBook X14 dizüstü bilgisayar tanıtıldı! İşte özellikleri, fiyatıBu kez akıllı telefon üretmedi: Nokia PureBook X14 dizüstü bilgisayar tanıtıldı! İşte özellikleri, fiyatı

ASUS ADOLBOOK13 FİYATI

Cihazın fiyatının 765 dolar olması planlanıyor. Kısaca bu şekilde bir durumda mevcut kur ile hesaplandığında 5640 TL’lik fiyat karşımıza çıkıyor. Normal olarak vergilerle beraber bunun daha da yüksek olacağını söylemek gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Apple Fitness neler sunuyor

Apple Fitness+ neler sunuyor?

Next Post
Poco Poco F2 hakkinda ipucu verdi

Poco, Poco F2 hakkında ipucu verdi

Related Posts