Badoo hesap silme nasıl yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!

Avatar of admin@teknodate.com
1609943757 Badoo hesap silme nasil yapilir Iste kalici hesap kapatma adimlari

15 seneye yaklaşan geçmişiyle Badoo, etken olan en eski arkadaşlık platformlarından biri. İnternet sitesi hala mevcut olsa da platformun günümüzde daha fazlaca mobile odaklandığını söylemek mümkün. Bu doğrultuda yüksek bir kullanıcı sayısına haiz olan uygulamadan hesabını silerek ayrılmak isteyenlere de rastlanabiliyor. Platformda eski bir hesabınız var ise ya da uygulamayı deneyip beğenmediyseniz, görsellerle destekleyerek detaylı bir halde açıkladığımız Badoo hesabını kalıcı olarak silme adımlarını uygulayarak hesabınızın platformun veri tabanından silinmesini sağlayabilirsiniz.

Badoo Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Badoo hesap silme 2020 yılı itibarıyla hem mobil hem de bilgisayar üstünden tarayıcı kullanarak yapılabilen bir işlemdir. Tarayıcı üstünden hesabınızı silmek için bilgisayarınızda yer edinen web tarayıcılarından birini kullanarak Badoo hesabına giriş yapmanız gerekir. Aşağıdaki adımları takip ederek Badoo hesabınızı kalıcı bir halde silebilirsiniz.

 • Badoo platformunun ana sayfası üstünden hesabınıza giriş yapın.
 • Ana sayfaya erişim sağlamak için TIKLAYINIZ.
 • Eğer Badoo hesabınızı Facebook hesabınızı kullanarak oluşturduysanız giriş yaparken de bu yöntemi kullanmanız gerekir.

Görsel 2

Hesabınıza giriş yaptıktan sonrasında profil sayfanızın sağ üst köşesinde bulunan ayarlar ikonuna tıklayın.

Görsel 3

Ayarlar menüsünün en alt bölümünde yer edinen “Hesabı Sil” ibaresine tıklayın.

Görsel 4

 • “Hesabı Sil” ibaresine tıklamanızın peşinden uygulama sizi verdiğiniz karardan vazgeçirmek adına bazı tekliflerde bulunacaktır. Bu tekliflerin her birinde de tekrardan “Hesabı Sil” ibaresine tıklamanız lüzumlu.
 • Arkasından platform, güvenlik açısından profilinizi doğrulamak için tekrardan şifrenizi girmenizi isteyecektir. Şifrenizi girmenizin peşinden Badoo uygulamasında hesap silme işleminiz tamamlanacaktır.

Badoo Hesap Silme Mobil Cihazlarda Nasıl Yapılır?

Badoo hesap silme işlemi mobil cihazlar üstünden de son aşama kolay bir halde gerçekleştirilebilir. Bunun için ilk olarak cihazınızda bulunan Badoo uygulamasına giriş yapmanız gerekir. Hesabınızı kalıcı olarak silmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • Uygulama üstünden Badoo hesabınıza giriş yapın.
 • Hesabınıza giriş yaptıktan sonrasında sol üstte bulunan ayarlar ikonuna dokunun.

Görsel 5

 • Ayarlar menüsü içinde yer edinen “Hesap” sekmesine tıklayın.

Görsel 6

 • Hesap menüsünün el alt kısmında bulunan “Hesabımı Sil” ibaresine tıklayın.

Görsel 7

 • Bu işlemlerin peşinden uygulama, tıpkı tarayıcı üstünden gerçekleştirdiğinizde olduğu benzer biçimde hesabınızı silmemeniz için bazı teklifler sunacaktır. Tüm bunlara tekrardan “Hesabımı Sil” dedikten sonrasında kimliğinizi doğrulamak için şifrenizi yeniden girmeniz gerekir. Bu doğrulamanın peşinden Badoo uygulamasındaki hesabınız kalıcı olarak silinecektir.
 • Badoo hesabını silmeniz, uygulama içindeki arkadaşlarınızın ve tüm söyleşi verilerinizin geri döndürülemez bir halde platformun veri tabanından silineceği anlamına gelir. Dolayısıyla mühim olabileceğini düşündüğünüz verileri bu işlemlerden ilkin yedeklemeniz tavsiye edilir.

Badoo Üyelik Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Badoo platformunun kullanıcılarına daha çok avantaj sunan premium üyelik hizmeti vardır. Deneyip memnun kalmamanız halinde Badoo üyelik silme mobil cihazlar üstünden kolaylıkla gerçekleştirilebilecek bir işlemdir. Bu işlemi hem uygulamanın Ayarlar menüsü içinden hem de Android cihazlarınız için Google Play, Apple cihazların içinse App Store üstünden gerçekleştirmeniz mümkündür.

 • Uygulama üstünden premium üyeliğinizi sonlandırmak için Ayarlar menüsünde yer edinen “Abonelikler” sekmesine tıklayın. Burada yer edinen “Abonelikten Çık” ibaresine tıkladığınızda takip eden ödeme döneminde aboneliğiniz sonlanacaktır.
 • App Store ve Google Play uygulamaları üstünden aboneliğinizi sonlandırmak içinse uygulamalarda yer edinen “Abonelikler” menüsüne girin. Bu menü içinde Badoo uygulamasını bulduktan sonrasında “Sonlandır” ibaresine dokunmanız üyeliğinizin silinmesi için yeterlidir.
 • Üyelik silme işleminin peşinden premium abonelere sağlanan avantajlardan faydalanamazsınız. Ek olarak silme işlemi ödeme bakımından sıradaki ayı takip eder. Dolayısıyla daha ilkin yaptığınız ödemeyi, aboneliğinizi erken sonlandırsanız bile geri talep edemezsiniz.
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
PARTNER Yılın aşk bombası! Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir itirafı Senenin aşk bombası! Oğuzhan Koç’tan Demet Özdemir itirafı
Vk hesap silme nasıl yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!Vk hesap silme nasıl yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!
Instagram takip etmeyenler nasıl bulunur? Takip etmeyenleri öğrenmek için ne yapılmalı?Instagram takip etmeyenler nasıl bulunur? Takip etmeyenleri öğrenmek için ne yapılmalı?
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Apple uygun fiyatli AirPods Maxte plastik kullanabilir

Apple uygun fiyatlı AirPods Max’te plastik kullanabilir!

Next Post
1609944103 Whatsapp hesap silme nasil yapilir Iste kalici hesap kapatma adimlari

Whatsapp hesap silme nasıl yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!

Related Posts