Bilinmeyen kalmadı: Samsung Galaxy S21'in ön sipariş hediyeleri ortaya çıktı!

Samsung Galaxy S21 ailesi son zamanların hakkında en oldukça konuşulan mevzularından biri. Samsung’un yeni akıllı telefon serisi için neredeyse her gün yeni bir haber ortaya çıkıyor. Bu haberlerin büyük bir çoğunluğunu da sızıntılar oluşturuyor. Bu sızıntılardan en yenisi ise Galaxy S21, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra’dan oluşacak Galaxy S21 ailesinin ön sipariş sürecindeki armağanlara odaklanmış durumda.

İŞTE GALAXY S21 ÖN SİPARİŞ HEDİYELERİ

Galaxy S21 ön siparişlerinde iddialara bakılırsa tüketicilere değişik hediyeler verilecek. Galaxy S21 Ultra ön siparişi verenler Galaxy SmartTag takip aleti ve Galaxy Buds Pro kablosuz kulaklık ürününe parasız haiz olacak. Galaxy S21 yada Galaxy S21+ ön siparişi verenler Galaxy SmartTag takip aletine ek olarak, Galaxy Buds Pro’ya değil, Galaxy Buds Live’a ücretsiz bir şekilde erişebilecek.

Galaxy Smart Tag

Samsung Galaxy S21'in tanıtım tarihini açıkladıSamsung Galaxy S21’in tanıtım tarihini deklare etti

ETKİNLİKTE GÖRÜCÜYE ÇIKACAKLAR

Galaxy SmartTag ve Galaxy Buds Pro adını taşıyan iki ürünün de daha ilkin Galaxy S21 ailesinin tanıtılacağı gün resmileştirilmesi bekleniyordu -ki bu konudaki beklentiler hala değişmiş değil. 14 Ocak’taki Galaxy Unpacked 2021 etkinliğinde Galaxy S21 ailesi ile iki Galaxy aksesuarının da sahneye çıkması oldukça ihtimaller içinde.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 İnternetten satışa çıkartmıştı! Otomobilini dolandırıcılara kaptırdı İnternetten satışa çıkartmıştı! Otomobilini dolandırıcılara kaptırdı
Üretimi durduruluyor mu?Üretimi durduruluyor mu?
93 milyon TL'yi aşan büyük ikramiye!93 milyon TL’yi aşan büyük ikramiye!

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

Tesla, önemli bir üretim başarısına ulaştı

Next Post

Yolun sonu görünüyor: Sony bazı PlayStation 4 modellerinin üretimini durdurabilir!

Related Posts