Bitcoin ve altcoinler birlikte yükseliyor

61 / 100

Mart ayında 4 bin dolar seviyelerine kadar düşen Bitcoin, zamanı zirveyi yakalayarak enerjisini ispatladı. Her insanın oldukça yakından takip etmiş olduğu bu kripto para birimi durmak nedir bilmiyor. Bilhassa de hedefi 30 bin olanlar için yakında sevindirici haberler verebilir.

Kripto para piyasası ile uğraşanlar buranın ne kadar süratli bir halde değiştiğini bilirler. Bilhassa de Bitcoin bu değişimde oldukça büyük rol oynuyor. Mart ayından bu yana kıymetini minimum 7 kat arttıran Bitcoin, bu rallisini daha da yükseltecek şeklinde görünüyor.
Her ne kadar birçok şahıs yalnız Bitcoin yükseliyor şeklinde düşünse bile aslına bakarsak durum tam tersi. Hem Bitcoin hem de öteki kripto paralar birlikte yükseliyor. Bu durum blockchain teknolojisinin hep birlikte atağa kalktığını gösteriyor.

Şu anda Bitcoin 29,100 dolar seviyelerinde. Bugüne dek ilk kez böylesine yüksek bir sayı elde edilmişti. Daha evvelde de 20 bin doların üstüne çıkılsa bile gene de bu birazcık sınırı olan oldu. Şimdi ise kalıcı bir halde bu fiyatta diyebiliriz. Yalnız bu ay bile yüzde 47 oranında artış yaşanması iyi mi bir rallide olduğumuzu gözler önüne seriyor.

Total
13
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Fotograflari Dile Getiren Teknoloji Deepfake.jpg

Fotoğrafları dile getiren teknoloji: Deepfake

Next Post

Snapchat, en çok izlenen içerikleri üreten kullanıcılara 1 milyon dolar dağıtacak

Related Posts