Bu kez ücretsiz oyun vermedi: Epic Games alışveriş merkezi satın aldı!

Epic Games ücretsiz oyunlar kampanyası ile Steam ve öteki birçok dijital oyun mağazası benzer biçimde oyuncuların aklında yer edindi. Daha ilkin GTA V: Premium Edition’ı ücretsiz verdiğinde büyük bir ilgi ile karşılaşan şirket, bugün ise ücretsiz olarak sunmuş olduğu bir oyun ile ya da Fortnite’ın App Store’a geri dönüşü ile karşımıza çıkmadı. Bugün Epic Games’in gündeme gelme sebebi bir AVM.

EPİC GAMES ALIŞVERİŞ MERKEZİNİ GENEL MERKEZ YAPACAK

Şimal Karolina’da bulunan Cary Towne Center alışveriş merkezi, meydana getirilen açıklamaya bakılırsa artık Epic Games’in oldu. Şirket, 98 bin metrekarelik arazi için ise planlarını oluşturmuş durumda. Bu planlara bakılırsa alışveriş merkezi ve arazisi, Epic Games’in genel merkezine dönüştürülecek.

Epic Games

EPİC GAMES’İN HEDEFİ 2024 YILI

Avmsinin arazisindeki çalışmaların 2024 senesinde tamamlanması hedefleniyor. Emek harcamalar tamamlandığında ise Epic Games yeni genel merkezine taşınacak. Böylece her hafta dağıtılan ücretsiz oyunların, Fortnite’ın ve Unreal Engine grafik motorunun ana kontrolü bu merkezden sağlanacak. En azından beklentiler bu yönde.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
PARTNER Şeyma'dan olay paylaşım! Yeni sevgilisiyle Acun'a gönderme yaptı Şeyma’dan vaka paylaşım! Yeni sevgilisiyle Acun’a gönderme yapmış oldu
İşte Türkiye'deki mobil abone sayısı!İşte Türkiye’deki mobil abone sayısı!
Performans hava filtresi nedir?Performans hava filtresi nedir?

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

Microsoft'tan Windows 10 arayüzünün değişebileceğini gösteren iş ilanı!

Next Post

Apple'dan iPhone 13 modellerinin tamamına LiDAR desteği!

Related Posts