Çinli şirket tam üç değişik model tanıtabilir

Gelecek yıl akıllı telefonlar için yenişlikler ile dolu bir yıl olabilir. Xiaomi katlanabilir telefon işine gelecek yıl tam bir giriş meydana getirecek şeklinde görünüyor. Display Search’ten Rob Young, Xiaomi’nin 2021’de her biri değişik bir biçim faktörüne haiz 3 değişik katlanabilir ürünü piyasaya süreceğini bildiriyor. Bu 3 aygıt, Huawei Mate X şeklinde dışa doğru katlanan bir aygıt, Samsung Galaxy Z Fold şeklinde içe katlanan bir aygıt ve Motorola Razr şeklinde bir kapaklı olacak.

Katlanabilir telefon pazarının, Apple şeklinde büyük oyuncuların katlanabilir kervana katılmasıyla gelecek yıllarda kalabalıklaşması planlanıyor. Apple’ın yanı sıra Çinli teknoloji devleri OPPO, Xiaomi, ilk katlanabilir akıllı telefonlarını yapma şansını deneyecek. Firmalar, yeni bitmiş ürünün neye benzeyebileceğine dair bizlere bir düşünce veren birden fazla patent başvurusunda bulunmuşlardı.

Son zamanlarda Xiaomi, katlanabilir akıllı telefonu için başkabir patent başvurusunda bulunmuş oldu. Çinli telefon üreticisi, önceki patentli katlanabilir telefonunun aksine devrim durumunda bir şey denememiş olsa da, en sonuncusu açılır selfie kamerası içeriyor. Patent tasarımı, bu senenin Eylül ayında The Hague International Design System’den alınmış durumda.

Total
5
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
12765593 700x400.jpg

Bu fotoğraflar Galaxy S21 ile çekilmiş

Next Post
Akıllı teknolojiler ve akıllı hayat ile buluştu

Akıllı teknolojiler ve akıllı yaşam ile buluştu

Related Posts