Cyberpunk 2077 için ikinci yama da geldi

Avatar of admin@teknodate.com
cyberpunk inceleme c11q cover vn3Z cover

Büyük sorunlarla çıkan ve hem PC hem de konsol sürümü hatalarla dolu olan Cyberpunk 2077 oyunu için yeni bir yama gösterildi. CD Projekt Red şirketi tarafınca geliştirilen oyunun PlayStation ve PC sürümleri için ayrı ayrı gösterilen yama bir takım hatayı gideriyor.

Cyberpunk 2077 için ikinci yama da geldi

Ortalama 1 hafta ilkin oyunun ilk yamasını gösteren geliştirici şirket Hotfix 1.05 yamasını da kullanıma sundu. Bu yeni yamada birçok hatanın düzeltilmesi ve bazı iyileştirmeler içeriyor. Düzeltilen hatalarla ilgili olarak uzun bir sıralama gösteren CD Projekt Red, görevlerde yaşanmış olan çeşitli hataları giderdiğini duyurdu. Ek olarak çatışmalarda acayip hareketler icra eden NPC‘lerin tepki süresi geliştirildi. Oyunun kararlılığının da artırıldığı yama bununla birlikte çökmelerin de önüne geçiyor.

Bilhassa PlayStation kullanıcılarını çileden çıkaracak kadar büyük hatalar bulunan oyun PlayStation Store‘dan da kaldırılmıştı. Sony yapmış olduğu izahat ile isteyenlere oyunun parasını iade edeceğini de duyurmuştu.

Cyberpunk 2077′nin PlayStation ve PC sürümlerine gelen yama ile ilgili detaylı bilgiyi yapımcı firmanın web sitesinde bulabilirsiniz. Oyuna aslına bakarsanız sahipseniz yamanın otomatikman indirildiğini de belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
vivo v20 2021 3C1P cover

Vivo V20 2021 Geekbench’te ortaya çıktı! İşte özellikleri

Next Post
epic games 3XrD cover

Epic Games ücretsiz oyun listesi sızdırıldı! Bu sefer doğru!

Related Posts