Epic Games bedava ücretsiz oyunları nasıl yüklenir? Total War Troy Türkçe nasıl oynanır?

Avatar of admin@teknodate.com
5f35c37c5cf3b014e44270a0.jpg
5f35c37c5cf3b014e44270a0.jpg

Her hafta parasız oyun dağıtan Epic Games mağazası bu hafta 400 TL civarındaki 5 oyunu ücretsiz bir şekilde sundu. Oyunlar için çeşitli sistem gereksinimlerine gereksinim vardır. Epic Games’in bu müjdesi birçok oyunseveri heyecanlandırdı. Peki fakat Epic Games hangi oyunları parasız sundu?

 

Epic Games parasız oyunları hangileri iyi mi yüklenir? 

Epic Games mağazasında Remnant From The Ashes adlı oyun 120 TL civarındadır. Remnant: From the Ashes, Souls benzeri oyun mekanikleri ve etkisinde bırakan atmosferiyle oyunseverlerin tutkusu haline geldi. Oyun geçtiğimiz yıl piyasaya sürülmesinin peşinden kısa sürede beğenildi ve yeni bir yapım olmasına karşın üç ayda 1 milyon satış rakamına ulaştı.

The Alto Collection ise Alto’s Adventure ve Alto’s Odyssey adlı iki sonsuz koşu oyununu barındırıyor. Bir haftalık kampanya sonrasında oyunların 17TL olarak satışa sunulacağı açıklandı.

Avatar Epic Games mağazası The Alto Collection oyununu sürpriz olarak sundu. 

3 Out of 10 Episode 2: Foundation 101 gene geçen hafta başlamış olan oyun serisinin ikinci kısmı olacak. Absürt oyun geliştirme stüdyosunda işe başlamış olan bir animasyoncuyu oynadığınız serinin ikinci bölümünde bu kez üniversiteli stajyerlerin çileden çıkaran işleri ile baş etmeniz gerekiyor.

 

Total War Saga Troy iyi mi yüklenir? 

Son olarak Total War Saga: Troy oyunu da açılışını Epic Games üstünde meydana getirecek. Truva Savaşı’nın dönüm noktalarına odaklanıyor. Aşil, Hektor, Menelaus benzer biçimde 8 karakterden birisini seçerek Yunan yada Truva cephesinden savaşı yaşıyorsunuz. Bu oyun yalnız 24 saat parasız duracak.

Total War Saga: TROY oyununu indirmek isteyenler Epic Games’in uygulamasını indirip, üye olduktan sonrasında tek tıkla oyunu indirebilecekler.

.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
5f56758a2af10719d40fc91c.jpg

Tatildekirala.com üç ay içerisinde organik trafiğini nasıl %1.254 artırdı?

Next Post
5f31a450214ed8121894a1a1.jpg

Web WhatsApp görüntülü arama nasıl yapılır? Görüntülü görüşme nasıl kullanılır?

Related Posts