Epic Games ücretsiz oyun listesi sızdırıldı! Bu sefer doğru!

Oyun dünyası şu sıralar parasız sunulan yapımlara odaklanmış durumda. Zira son zamanların en popüler dijital oyun dağıtım adreslerinden birisi haline gelen Epic Games, her güne bir parasız oyun kampanyası ile kullanıcılarını heyecanlandırıyor. Hatırlanacağı suretiyle firmanın sunmuş olacağı parasız oyunları tahmin eden bir sıralama geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Sadece oyunlar açıklandıkça listenin doğru olmadığını da anlamış olduk. Şimdi ise platform tarafınca sunulan parasız oyunları tahmin eden yeni bir sızıntı paylaşıldı.

Epic Games parasız oyun sıralaması sızdırıldı! Bu sefer doğru!

Sızdırılan listeye göz attığımızda evvelkinden değişik olarak doğru tahminler yaptığını görmüş oluyoruz. Twitter üstünden meydana getirilen paylaşım, 18 Aralı gününde saat 18.41’de ortaya çıkmış şeklinde gözüküyor. Epic Games kampanyasının 17 Aralık’ta başladığını hesaba katacak olursak paylaşılan listenin ikinci oyunu doğru tahmin ettiğini anlayabiliriz. 

epic games black friday

17 Aralık’ta ücretsiz bir şekilde sunulan yapım Cities: Skylines olmuştu ve bu aslına bakarsan biliniyordu. Sadece 18 Aralık’ın oyunu olan Oddworld: New ‘n’ Tasty ve dün parasız verilen The Long Dark oyunlarının kampanya kapsamında olacağını kimse bilmiyordu. İşte Twitter üstünden sızdırılan bu sıralama, parasız verilen bu iki yapımı da doğru tahmin etmiş durumda ve bu da listeye itimat duymamızı sağlıyor. Bugün ve daha sonraki günlerde açıklanmasını beklediğimiz oyunlara ise aşağıdan göz atabilirsiniz.

20 Aralık: Defense Grid 1

21 Aralık: Alien Isolation

22 Aralık: Metro 2033

23 Aralık: Tropico 5

24 Aralık: Inside

25 Aralık: Darkest Dungeon

26 Aralık: My Time in Portia

27 Aralık: Night in the Woods

28 Aralık: Stranded Deep

29 Aralık: Solitairica

30 Aralık: Torchlight II

31 Aralık: Jurassic World Evolution

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

Cyberpunk 2077 için ikinci yama da geldi

Next Post

Epic Games sıradaki ücretsiz oyun belli oldu!

Related Posts