Ethereum'dan sert yükseliş!

Avatar of admin@teknodate.com
Ethereum039dan sert yukselis

Normal olarak fiyat olarak değil yükseliş hızı olarak Bitcoin’i aştı.

Kripto paralar kimi zaman oldukça süratli bir halde yükselirken, kimi zaman de sert düşüşler yaşayabiliyor. Bilhassa de bazı kripto para birimlerinde düşüş yada yükseliş oldukça daha yoğun bir halde görülebiliyor. Bitcoin günlük olarak yüzde 8 civarında gelişme sağlıyordu. Ethereum bunu aşmayı başardı.

ETHEREUM BİTCOİN’İ NEREDEYSE DÖRDE KATLADI

Bir tek 24 saat içinde Ethereum yüzde 30 civarında kıymet kazanmıştır. Kısaca Bitcoin’i neredeyse dörde katladı diyebiliriz. Bugüne dek böylesine sert bir yükseliş yalnız bir kere görülmüştü. Onda da 1450 dolara kadar yükselen bu kripto para birimi, daha sonradan hızlıca düştü.

Bugün geldiğimiz noktada Ethereum benzer biçimde bir kripto para muhtemelen bulunmuş olduğu noktadan pek geriye doğru gitmeyecek. Birçok analist 1200 ila 1300 dolar seviyelerinde kalabileceğini söylüyor. Bilhassa Microsoft benzer biçimde firmalar bu kripto para birimine fazlasıyla destek veriyor. Her ne kadar PayPal benzer biçimde firmalar için Bitcoin oldukça kıymetli olsa bile gene de Ethereum önemini korumaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Xiaomi Mi 11 ile cekilen fotograflar ortaya cikti

Xiaomi Mi 11 ile çekilen fotoğraflar ortaya çıktı

Next Post
Logitech G203 mouse incelemesi

Logitech G203 mouse incelemesi

Related Posts