Fiyat/performans canavarını piyasaya sürdü

Avatar of admin@teknodate.com
Fiyat/performans canavarını piyasaya sürdü
Fiyatperformans Canavarini Piyasaya Surdu.jpg

5G özellikli bir amiral gemisi modeli, hem günümüz hem de geleceğe yönelik sağlam bir adım anlamını taşıyor. Bunun yanında Wi-Fi 6 kablosuz bağlantı teknolojisinin olduğundan da söz etmeliyiz. Kısaca evet, kablosuz bağlantı seçenekleri tarafında varlıklı bir seçenek yelpazesi sunuluyor.

Snapdragon 865 işlemcisiyle gelen telefon, bunun yanında destekleyici kuvvetli çözümler sunmayı da dikkatsizlik etmiyor. Mesela, 8GB LPDDR5, güncel performanslı bir çözüm. Bunun yanında, 256GB’lık dahili depolama var ki, oyunlarınızdan videolarınıza, müzik dosyalarınıza kadar kafi bir depolama çözümü. Doğal ki dosya kopyalama ve aktarma tarafında da hız mühim. Bu bağlamda UFS 3.1 teknolojisinin tercih edilmesi de sevindirici.

Oyun oynamayı seviyorsanız, bu telefonda PUBG ve Call of Duty Mobile şeklinde güncel oyunları yüksek kalite görsellik ve akıcı detaylarla deneyimleyebilirsiniz. Üstelik “aşırı ısınma” şeklinde bir faktörle de karşılaşmadan. Likit soğutma teknolojisinin entegre edilmiş olduğu telefon, yük altındayken dahi yüksek performans sunabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Xiaomi Mi Notebook Pro 2021 nasıl olacak?

Xiaomi Mi Notebook Pro 2021 iyi mi olacak?

Next Post
1609141109 Apple Iphone Se 3u Uretime Hazirliyor Fiyati Ne Kadar Olacak.jpg

Apple iPhone SE 3’ü üretime hazırlıyor! Fiyatı ne kadar olacak?

Related Posts