Foursquare hesap silme nasıl yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!

Avatar of admin@teknodate.com
1609940962 Foursquare hesap silme nasil yapilir Iste kalici hesap kapatma adimlari

Foursquare, bulunduğunuz çevredeki mekanları görüntüleyebilmenize olanak sağlıyor. Ek olarak bu mekanlara yapılmış yorumlara ulaşabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Foursquare yardımıyla binlerce kilometre uzakta olan arkadaşlarımızla yediklerimizi, gezdiğimiz bölgeleri paylaşabiliyoruz. Günümüzde artık neredeyse tüm toplumsal ağlarda konum paylaşma özelliği mevcut olduğundan bazı kullanıcılar Foursquare hesaplarını silmek istiyorlar. Fakat hesap silme işlemini nasıl yapacaklarını bilmiyorlar. “Foursquare eski hesap silme için ne yapmak gerekir? Foursquare hesap kalıcı silme işlemi nasıl yapılır?” benzer biçimde sorulara haiz olabiliyorlar. Biz de bu yazımızda Foursquare hesap kapatma işlemi ile ilgili tüm bilgileri sizlerle paylaşarak “Foursquare hesap silme işlemi nasıl yapılır?” sorusuna cevap verdik. Anlattıklarımızı adım adım uyguladığınız takdirde hesap silme işleminizi başarıya ulaşmış bir halde gerçekleştirmiş olacaksınız. İşte, Foursquare hesap silme işlemi ile ilgili merak edilenler…

Foursquare Hesap Silme İşleminden Ilkin Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?
Foursquare hesabınızı silmeden ilkin dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bazı mühim noktalar var.

 • Bu işlem sonrasında hesabınızın kalıcı olarak silineceğini bilmeniz gerekir. Hesabınızla birlikte fotoğraflar, gidilen mekanlar, tavsiye bırakılan bölgeler geri alınamayacak şekilde silinir. Eğer yitirmek istemediğiniz verileriniz var ise kaydetmeyi ve yedeklemeyi ihmal etmeyin.
 • Ek olarak Foursquare hesabınız silindiğinde Swarm hesabınız da silinir. Bu sebeple Swarm, Foursquare’e bağlı olarak çalışır. Esasen Swarm, Foursquare tarafınca check-in bildirimi sağlamak amacıyla kuruldu.

Foursquare Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Foursquare hesap silme, oldukca kolay bir işlemdir. Çeşitli sebeplerden dolayı uygulamayı kullanmak istemeyebilirsiniz. Bu durumda hesabınızı silmek isteyebilirsiniz. Bazı kullanıcılar uygulamayı sildiklerinde hesaplarını da sildiklerini düşünürler. Fakat uygulamayı kaldırsanız bile, hesabınız silinmez ve görüntülenmeye devam eder. Hesabınızı silmeniz için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir.

Foursquare.com hesap silme linki için TIKLAYINIZ!

Görsel 2

 • Sizin için uygun olan seçeneği tıklayın. Eğer seçenekler uygun değilse öteki seçeneğine tıklayın.
 • Ondan sonra “Delete Account” butonuna tıklayın.
 • Butona tıkladıktan sonrasında hesabınızın silinebilmesi için yine şifrenizi girmeniz istenecek.
 • Şifrenizi girdikten sonrasında “Confirm” butonuna tıklayın.
  Bu adımları izlediyseniz, Foursquare hesap kapatma işleminiz tamamlanmış oldu.

Foursquare Mekan Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Foursquare’de check-in yaptığınız bir mekan hakkında düzenleme yapmak ya da bu mekanı silmek isteyebilirsiniz. Bu benzer biçimde durumlarda ister mobil uygulamadan ister web adresi üstünden silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 • Uygulamaya giriş yaptıktan sonrasında profil sayfanıza girip son check-in yaptığınız mekanlar arasından silmek istediğiniz mekanı bulun.
 • Silmek istediğiniz yere tıkladığınızda üst köşede düzenle ve sil seçeneklerini görmüş olacaksınız.
 • Bu seçeneklerden sil seçeneğine tıkladığınızda mekan silme işlemini tamamlamış olmuş olursunuz.

Foursquare Hakkında Bilgiler

Foursquare, 2009 senesinde Dennis Crowley ve Naveen Selvadurai tarafınca kurulan, kullananların yer bildirimi yapmasını elde eden bir toplumsal medya ağı. Uygulama tüm akıllı cihazlarda kullanılabilir. Foursquare uygulaması kurulduktan sonrasında oldukca kısa zamanda oldukca fazla kullanıcı sayısına ulaştı. Foursquare yardımıyla bizlerden oldukca uzakta olan biriyle konumumuzu paylaşabiliyoruz ve onun konumunu görebiliyoruz. Çevremizdeki mekanları görebiliyor, mekanlar hakkında meydana getirilen yorumları okuyabiliyor ve yorum bırakabiliyoruz. Arkadaşlarımız ile gittiğimiz mekanlarda fotoğraf çekerek bunu check-in yapmış olup fotoğraflarımızı arkadaşlarımız ile paylaşabiliyoruz. 2014 yılına kadar Foursquare üstünden check-in yapılırken ondan sonra Swarm uygulaması kullanılmaya başlandı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
PARTNER Yılın aşk bombası! Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir itirafı Senenin aşk bombası! Oğuzhan Koç’tan Demet Özdemir itirafı
Swarm hesap silme nasıl yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!Swarm hesap silme nasıl yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!
Diferansiyel nedir? Nasıl çalışır? Kaç tipi vardır?Diferansiyel nedir? Nasıl çalışır? Kaç tipi vardır?
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
1609940768 Swarm hesap silme nasil yapilir Iste kalici hesap kapatma adimlari

Swarm hesap silme nasıl yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!

Next Post
1609941246 Netflix hesap silme nasil yapilir Iste kalici hesap kapatma adimlari

Netflix hesap silme nasıl yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!

Related Posts