Galaxy S21'in ayak sesleri: Samsung yeni Galaxy için video yayınladı!

2021 yaklaştıkça teknoloji gündemi de değişiyor. Fakat gündemin 2021’de de değişmeyecek olan tek ürünü Samsung Galaxy S21 olacak benzer biçimde görünüyor. Şu sebeple meydana getirilen sızıntılar, Cenup Koreli teknoloji devinin yeni Galaxy S21 ailesini tanıtmak için kollarını sıvadığını gösteriyor. Samsung US YouTube kanalı üstünden gösterilen bir video da bunu destekliyor ve Samsung Galaxy S21 ailesinin 2021 senesinde da kendini sıkça hatırlatacağını kanıtlıyor.

SAMSUNG ”GALAXY S21 Mİ GELİYOR?” DEDİRTTİ

Samsung Galaxy S21’e atıf yapmış olduğu kabul edilen video, ilk Galaxy S modelinden başlıyor. 2010 senesinde tanıtılan Galaxy S’in peşinden tüm Samsung Galaxy S modelleri bir film şeridiymiş benzer biçimde gözümüzün önünden geçiyor. Son Galaxy S modeli Galaxy S20’nin peşinden Samsung büyükçe bir 2020 yazısı çıkartıyor. 2020 yazısı, ondan sonra 2021’e dönüşüyor. 2021 yazısındaki 21’in belirginliği bu aşamada dikkat çekiyor ve Galaxy S21’e yönelik bir sürpriz niteliği taşıyor.

Samsung çok yakında Galaxy S21 için etkinlik düzenleyebilirSamsung oldukça yakında Galaxy S21 için etkinlik düzenleyebilir

GALAXY S21 NE ZAMAN TANITILACAK?

Galaxy S21, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra’dan oluştuğu söylenen Galaxy S21 ailesinin 14 Ocak’ta tanıtılması planlanıyor. Meydana getirilen tüm sızıntılar da telefonların bu tarihte tanıtılacağı mevzusunda aynı fikir. Bakalım 2021’in ilk ayında Galaxy S21 ailesi ile tanışabilecek miyiz?

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
PARTNER  Ünlü modelden olay paylaşım! Takipçileri büyülendi Meşhur modelden vaka paylaşım! Takip edenleri büyülendi
HDMI kablo nasıl seçilir, kaç çeşidi bulunur?HDMI kablo iyi mi seçilir, kaç çeşidi bulunur?
27 Aralık İstanbul'da elektrik kesintisi olacak yerler!27 Aralık İstanbul’da elektrik kesintisi olacak bölgeler!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Sinema Sektorunun Son Yeniligi Imax Teknolojisi.jpg

Sinema sektörünün son yeniliği: IMAX teknolojisi

Next Post

202 Yılbaşı tartışması: Google 2021 Doodle'ı ile kafaları karıştırdı!

Related Posts