GTA 6 ile ilgili ilk resmi açıklama geldi!

Yakın süre ilkin GTA VI ile ilgili Rockstar Games’ten ilk resmi izahat geldi. GTA V’in piyasaya sürülmesinin peşinden uzun bir süre geçti. Oyunun Online modunun oyuncular tarafınca sevilmesinin peşinden, şirket Online modun üstüne çalışmalarını yoğunlaştırdı. Hatta geçtiğimiz günlerde GTA V Online moduna büyük güncellemeler geldi.

GTA 6 ile ilgili ilk resmi izahat geldi!

Uzun bir süreden sonrasında GTA VI ile ilgili haberler çıkmaya başladı. GTA V’in online modunun büyük bir ilgi görmesinin peşinden GTA VI’da öykü tarafının olmayacağı, yalnız online versiyonun çıkacağı hakkında iddialar ortaya çıkmıştı. Bu iddia karşısında oyun dünyası ikiye ayrılmıştı. Bir kesim Rockstar Games’in bugüne dek hikayesi olmayan oyun piyasaya sürmediğini bu yüzden oyunun hikayeli olacağını savunurken, öteki kesim firmanın düşünce değiştirip GTA VI’yı hikayesiz piyasaya süreceğini savundu.

Yakın süre önceyse Rockstar Games’ten bu tartışmayı sonlandıracak bir izahat geldi. Şirket çalışanlarının açıklamalarında, GTA VI’da tek oyunculu hikayesinin olacağını söylediler. Ek olarak GTA Online’nın da gelişmeye devam edip, yeni güncellemeler alacağını belirttiler. 

gta online ZfXq

Geçtiğimiz günlerde GTA Online, büyük bir güncelleme almıştı. Şirket çalışanları bunun benzer biçimde daha bir oldukca güncellemenin olacağını söylerken, oyuncuların tek başına yapabileceği görevlerin de ekleneceğinden bahsettiler. 

Böylelikle iddiaların mesnetsiz olduğu, GTA VI’nın öykü oynayışının olacağı kesinleşmiş oldu. 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

Samsung Galaxy S21 Türkiye fiyatları cep yakabilir

Next Post

Google büyük rakiplerini saf dışı bırakmakla suçlanıyor

Related Posts