Honor V40 görüntüleri sızdırıldı – Teknoloji Haberleri

Honor ek olarak Weibo’da, V40’ı gösteren bir video klip de yayınladı. Görünüşe nazaran, akıllı telefon, çift selfie kamerası için sol üst köşede hap şeklinde bir delik bulunan kavisli bir ekrana haiz.

Çerçevenin sağ tarafında ses tuşları ve bir güç düğmesi mevcut. Telefonun alt kısmında ise bir SIM kart yuvası, mikrofon ve hoparlörle çevrili USB-C bağlantı noktası bulunuyor.

Klipte cihazın arka kısmını ne yazık ki göremiyoruz. Sadece koruyucu kılıfının sızdırılmış görüntüleri, akıllı telefonun arka kısmının Huawei nova 8 Pro 5G’ye benzeyeceği ipucunu veriyor. Daha ilkin sızan haberlerde telefonun arkasının dairesel kamera adası şeklinde olacağını duymuştuk. Sadece kılıf görüntülerine bakılırsa, cihazın arka kısmının tasarımı daha değişik olacağı kesinleşmiş oldu.

Honor hemen hemen V40’ın özelliklerini detaylandırmadı, sadece söylentilere nazaran akıllı telefon Dimensity 1000+ SoC tarafınca desteklenecek ve 120Hz ekrana haiz olacak.

Honor V40, 66W kablolu ve 50W kablosuz şarj cihazları ile ile onaylandı. Sadece cihazın pil kapasitesi hakkında hemen hemen bir informasyon yok. Cihazın fiyatı hakkında da hemen hemen mevcut bir informasyon yok. Ocak 18’deki tanıtımdan sonrasında aygıt hakknda daha çok bilgiye haiz olacağız.

Apple iş kanunu ihlallerinde kabahat ortağı olmakla suçlanıyor

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 Duyan oraya akın ediyor! Baraj suları çekilince ortaya çıktı Duyan oraya akın ediyor! Baraj suları çekilince ortaya çıktı
OnePlus kamera tarafında zirveyi hedefliyorOnePlus kamera tarafında zirveyi hedefliyor
Kitabınızı yayımlatmanın yollarıKitabınızı yayımlatmanın yolları

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Snapchat Trumpin Hesabini Askiya Aldi.jpg

Snapchat Trump’ın hesabını askıya aldı

Next Post
Samsung S21 Icin Ozel Bir Etkinlik Duzenlenecek.jpg

Samsung S21 için özel bir etkinlik düzenlenecek!

Related Posts