İddia: iPhone 13 Pro modellerinin ekranı Samsung’a emanet!

Avatar of admin@teknodate.com
1609947481 Iddia iPhone 13 Pro modellerinin ekrani Samsunga emanet

(*13*)

iPhone 12 ailesi ekim ayında tanıtıldı. Bu yüzden yeni iPhone’lar taze tanıtılmış sayılabilir. Sadece hepsi, iPhone 13 hakkında yeni sızıntıların paylaşılmasına engel değil. Mesela bunlardan biri, ilkin iPhone 13 modellerinin tamamının LiDAR sensöre ev sahipliği yapacağı yönündeydi. The Elec tarafınca paylaşılan yeni bilgiler ise iPhone 13 modellerinde kullanılacak sensöre değil, iPhone 13 modellerinin ekranına odaklanmakta.

İPHONE 13 MODELLERİ 120 HZ LTPO EKRAN İLE GELECEK

Paylaşılan bilgilere nazaran Apple, iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max’ten oluşacak dört yeni iPhone modelinde değişik ekran teknolojilerine yer verecek. Bu aşamada iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max modelleri OLED değil, bazı Apple Watch modellerinde de bulunan ve daha düşük enerji tüketen LTPO teknolojisine haiz ekranlara haiz olacak. Ek olarak bu paneller, 120 Hz ekran yenileme hızını da destekleyecek. Doğrusu iddialara bakılırsa, iPhone takipçilerinin beklediği yüksek yenileme hızı sonunda geliyor. Sadece anlaşmada Samsung’un adı geçiyor.

iPhone ekran samsung

SAMSUNG TEK TEDARİKÇİSİ OLACAK

İddialara nazaran Apple, ProMotion olarak adlandırılan 120 Hz ekranlar Samsung tarafınca üretilecek. Doğrusu Samsung, tıpkı iPhone 12 modellerinde olduğu şeklinde iPhone 13 modellerinde de Apple’ın tedarikçisi olacak. Fakat Samsung, LTPO vizyonun tek tedarikçisi olarak konumlanacak. En azından The Elec’in paylaşmış olduğu bilgiler bu yönde. Son olarak firmalardan mevzu hakkında resmi bir izahat gelmediğini belirtelim.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
PARTNER Kocasını başka kadınla yatakta böyle bastı! Kocasını başka hanımla yatakta bu şekilde bastı!
Papara hesap silme nasıl yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!Papara hesap silme iyi mi yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!
Saffat suresinin meali ve faziletleriSaffat suresinin meali ve faziletleri
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Azar hesap silme nasil yapilir Iste kalici hesap kapatma adimlari

Azar hesap silme nasıl yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!

Next Post
1609947889 Trendyol hesap silme nasil yapilir Iste kalici hesap kapatma adimlari

Trendyol hesap silme nasıl yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları

Related Posts