Instagram arama geçmişi silme nasıl yapılır?

Instagram, tertipli olarak yeni güncellemeler yaparak kullanıcılarını da kendine bağlamayı başarıyor. Geliştirdiği Reels video, canlı gösterim ve değişik filtrelerle daha keyifli kullanım fırsatı sunuyor. Resimlerin taslak halinde kaydedilmesi, yorum yapma hususi durumunun kapatılması ve resimlerin hikayesi benzer biçimde güncellemelerle beraber Instagram rakipleriyle arasındaki farkı da gittikçe açıyor.

Popülerliğini korumuş olan Instagram’da kullananların yapmış olduğu şahıs, etiket ve yer aramaları ise arama geçmişi olarak listeleniyor. Uygulama kullanıcıları da Instagram’da arama geçmişi temizleme işleminin nasıl yapıldığını merak ediyor. Peki, kullanıcıları rahatsız eden Instagram arama geçmişi topyekün silme işlemi nasıl gerçekleştirilir? Bu yazımızda arama geçmişi silme işlemini adım adım açıkladık…

Instagram’da Arama Geçmişi Silerken Bilinmesi Gerekenler

Arama geçmişi silmeden ilkin altını çizmeliyiz ki, bu işlemi gerçekleştirdikten sonrasında kayıtlı olan tüm arama geçmişiniz silinir. Izlemek istemediğiniz fakat sıkça ziyaret ettiğiniz sayfaları da Instagram arama geçmişi önerileri silme işlemini gerçekleştirdikten sonrasında kaybedersiniz. Eğer arama geçmişinizde yitirmek istemeyeceğiniz hesaplar bulunuyorsa, işlemi gerçekleştirmeden ilkin bu hesapları değişik bir yere not etmenizde yarar var.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

Instagram biyografi şekilleri, bio için şekil ve yazılar

Next Post

Facebook şifremi unuttum diyenler işte izleyeceğiniz yol

Related Posts