Instagram hikayelerinin tasarımı web sürümü için yenileniyor!

Avatar of admin@teknodate.com
1609833055 Instagram hikayelerinin tasarimi web surumu icin yenileniyor

Instagram iOS ve Android uygulamaları ile bilinse de bir web sürümüne de haiz. Böylece kullanıcılar, bilgisayarların Instagram’a erişerek uygulamanın bazı nimetlerinden faydalanabiliyorlar. Bu nimetlerden biri Instagram hikayeleri. Kısaca öteki bir deyiş ile Instagram’a web tarayıcısı üstünden girenler, Instagram hikayelerini de denetim edebiliyorlar. Sadece Instagram webde yeni bir hikayeler tasarımı ile karşımıza çıkacak şeklinde görünüyor.

İŞTE WEB İÇİN INSTAGRAM HİKAYELERİNİN TASARIMI

Instagram hikayeleri, web sürümünde artık bir değil birkaç hikayeyi beraber gösterecek. Paylaşılan bir ekran görüntüsüne gore Instagram’ın web sürümünde bir hikayeye bakarken, hikayenin sağında ve solunda önceki ve sonraki hikayeler de gözükecek. Sadece Instagram, baktığınız hikayeyi ön planda tutacak. Önceki tasarımda ise mevcut hikayenin sağında ve solunda büyük boşluklar söz mevzusuydu. Görünüşe bakılırsa Instagram web sürümünde bu boşlukları dolduracak.

Instagram hikayeleri

2020 yılında Instagram’da en çok takipçisi olan Türk ünlüler!2020 senesinde Instagram’da en oldukça takip edeni olan Türk ünlüler!

HENÜZ TEST SÜRECİNDE

Instagram web sürümü için ortaya çıkan yeni Instagram hikayeleri tasarımının şimdilik kontrol sürecinde olduğu söyleniyor. Kısaca bazı kullanıcılar, söz mevzusu özelliği deneyimleyebiliyor. Kontrol sürecinin başarıya yetişmesi durumunda ise Instagram web sürümünde yeni öykü tasarımını görmeyi bekliyoruz.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 İnternetten satışa çıkartmıştı! Otomobilini dolandırıcılara kaptırdı İnternetten satışa çıkartmıştı! Otomobilini dolandırıcılara kaptırdı
3nm işlemci mimarisinde sorunlar yaşanıyor3nm işlemci mimarisinde problemler yaşanıyor
Büyük ikramiye için geri sayım..Büyük ikramiye için geri sayım..
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Gelecek icin tasarlanan batarya projeleri

Gelecek için tasarlanan batarya projeleri

Next Post
Tesla onemli bir uretim basarisina ulasti

Tesla, önemli bir üretim başarısına ulaştı

Related Posts