Instagram yeni hesap açma işlemi nasıl yapılır? Instagram'a nasıl kayıt olunur?

Avatar of admin@teknodate.com
Instagram yeni hesap acma islemi nasil yapilir Instagram039a nasil kayit

Günümüzün en popüler toplumsal medya platformu olan Instagram’a, hem iOS ve Android işletim sistemine haiz cep telefonlarından uygulama aracılığı ile hem de bilgisayar tarayıcılarından giriş yapılabilir. Instagram’da yeni hesap açmak için ne yapmanız icap ettiğini bilmiyorsanız bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. İşte Instagram yeni hesap açma işlemlerine dair tüm detaylar…

Instagram Yeni Hesap Nasıl Açılır? Instagram Hesap Açma 2020

Instagram 2012 senesinde Facebook tarafınca satın alınmış fotoğraf, video paylaşım uygulaması ve toplumsal medya platformudur. Instagram kullanıcılara mobil uygulama üstünden fotoğraf ve video düzenleme ve paylaşma imkanı sunar.

Instagram’da yeni hesap oluşturmak için 2 yöntem vardır. İlk yöntemde Android işletim sistemine haiz telefonlarda Play Store, IOS işletim sistemine haiz telefonlarda App Store marketlerinden Instagram uygulamasını indirebilir ve hesap oluşturabilirsiniz. Instagram yeni hesap kurma için uygulanabilecek ikinci yöntemde ise bilgisayarınızın web bağlantısı ile tarayıcı üstünden Instagram’ın internet sayfasına giriş yapabilir ve hesap oluşturabilirsiniz. Uygulama yada tarayıcı üstünden Instagram hesap açma formunu doldurduğunuz takdirde hesabınız kullanılabilir hale gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Instagram giris islemleri hesap acma ve uyelik olusturma

Instagram giriş işlemleri, hesap açma ve üyelik oluşturma

Next Post
Instagram takip etmeyenler nasil bulunur Takip etmeyenleri ogrenmek icin ne

Instagram takip etmeyenler nasıl bulunur? Takip etmeyenleri öğrenmek için ne yapılmalı?

Related Posts