iPhone 12 ile başlamıştı: Xiaomi Mi 11’in kutusu da hafifleyebilir!

Avatar of admin@teknodate.com
12771428 700x400.jpg
12771428 700×400.jpg

iPhone 12 ile Xiaomi Mi 11 içinde ortak bir özellik olabilir mi? Bir ihtimal her iki telefonun ekran boyutları aynı olabilir, bir ihtimal her iki telefon da 5G’yi destekliyordur. Sadece bizim bahsettiğimiz ‘ortak özellik’ ne telefonların donanımlarına özgü, ne de kullanıcıları pek de memnun edecek cinsten. Digital Chat Station tarafınca meydana getirilen bir sızıntıya gore iki cihazın arasındaki ortak nokta, kutuları olabilir. Hatta şarj aleti çıkmayacak kutular.

XİAOMİ Mİ 11 KUTUSU İPHONE 12 GİBİ HAFİFLEYEBİLİR

Xiaomi Mi 11’in kutusu için meşhur sızıntı deposu mühim bir fotoğraf paylaştı. Paylaşılan fotoğrafta bir iPhone 12 kutusu ve Xiaomi Mi 11’e ilişik olduğu söylenen bir kutu daha yer aldı. Her iki kutunun boyutlarının karşılaştırıldığı fotoğrafta, kutuların aynı boyutta olduğu görüldü. Bu da telefonun kutusundan şarj aleti çıkmama ihtimalini ortaya çıkardı. Doğrusu Mi 11 kutusu, iPhone 12 kutusu benzer biçimde hafifleyebilir. Sadece bu hemen hemen iddia aşamasında.

Xiaomi Mi 11 kutusu

SAMSUNG VE XİAOMİ APPLE’A GÖNDERME YAPMIŞTI

Samsung ve Xiaomi, iPhone 12 tanıtımı sonrası Apple’ı tiye almışlardı. Her iki şirket, iPhone 12 kutusundan şarj aleti ve kulaklık çıkmamasından dolayı telefonlarından şarj aleti çıktığına dair paylaşımlarda bulunmuştu. Samsung, geçtiğimiz günlerde, tam da Galaxy S21 tanıtılmadan ilkin söz mevzusu paylaşımını silmişti. Xiaomi ise hala gönderisini yayınlamaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
12770684 700x400.jpg

Pakistan’dan Wikipedia ve Google’a “kutsal değerlere saygısız içeriklerle ilgili” uyarı

Next Post
Pandemi döneminde en çok bu YouTuber'lar kazandı

Pandemi döneminde en fazlaca bu YouTuber'lar kazanmıştır

Related Posts