iPhone 13 ile wi-fi standartları değişecek

Avatar of admin@teknodate.com
12739655 700x400.jpg
12739655 700×400.jpg

Apple yeni nesil iPhone modelleri için şimdiden kolları sıvadı. Bilinmiş olduğu suretiyle ekim ayında tanıtılan iPhone 12 modelleri halihazırda devletimizde de satışa sunulmuş durumda. Apple iPhone 12 modelleri ile beraber wi-fi 6 standartlarına geçiş yapmıştı.

Kablosuz bağlantı hızını mühim seviyede arttıran bu standartlar yeni nesilde daha da gelişmiş olarak karşımıza çıkacak.

Bilinmiş olduğu suretiyle genel beklenti iPhone 12 modelleriyle beraber çentiğin küçülmesi ya da tamamen ortadan kalkması yönündeydi. Fakat bu beklentiler bir sonraki nesle kaldı.

Akıllı telefon sektöründeki öteki adların katlanabilir ekranlar üstüne yoğunlaştıkları düşünülürse Apple da artık yenilikçi bir tasarıma geçmek zorunda diyebiliriz.

iPHONE 13 Wİ-Fİ 6e İLE GELEBİLİR

Apple tasarım mevzusunda iyi mi bir değişikliğe gider kim bilir fakat kablosuz bağlantı standartları tarafında bazı geliştirmeler olacağı şimdiden sızdırılmış durumda. Gösterilen bilgilere nazaran Apple yeni iPhone serisi ile beraber wi-fi 6’dan wi-fi 6e’ye geçmeye niyetli.

Halihazırda wi-fi 6e kullanan oldukça fazla aygıt yok. Telefon ise asla yok. Apple muhtemelen bu mevzuda bir ilke imza atabilir.

Normal olarak bu yeniliğin akıllı telefon pazarında çok da fazla yenilikçi olmadığını belirtmemiz gerekiyor. En azından kullanıcıları heyecanlandıracak bir yenilik değil. Aslına bakarsanız Apple’dan uzun süredir bu şekilde bir yenilik adımı da gelmedi. Gene de bekleyip göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
12713246

Vivo X60 Geekbench performans testinde ortaya çıktı

Next Post
Cift Ekranli Lg Wing On Siparise Ci Uupx Cover.jpg

LG Wing 2021’de Türkiye’de satışa çıkabilir!

Related Posts