iPhone 13 Pro ekranıyla dikkat çekebilir

Apple yeni nesil iPhone modellerini geçtiğimiz senenin son çeyreğinde tanıtmıştı. Bu modellerden ikisi doğrusu iPhone 12 ve iPhone 12 Pro Türkiye’de aralık ayından ilkin satışa çıksa da iPhone 12 Mini ve iPhone 12 Pro Max’in satışa çıkması yıl sonunu bulmuştu.

Bu açıdan bakıldığında iPhone 12‘nin satışının Türkiye için yeni bulunduğunu söyleyebiliriz. Peki iPhone 13‘te bizleri ne şeklinde yenilikler bekleyecek?

Daha Apple’ın yeni jenerasyon iPhone modellerini tanıtmasına 10 ay şeklinde bir süre var. Fakat şimdiden iPhone 13 ile ilgili bazı söylentiler ortaya çıkmış durumda.

APPLE İPHONE 13 PRO İÇİN SAMSUNG İLE DİRSEK TEMASINDA

Apple’a yakın bazı kaynakların aktardıkları bilgilere nazaran, Cupertino merkezli şirket, iPhone 13 Pro’nun hususi bir ekrana haiz olmasını istiyor. Bu mevzuda Samsung ile temas halinde olan Apple’ın 120 Hz’lik OLED tabanlı hususi bir ekran tasarlatmak istediği sızdırılan bilgiler içinde.

Bilinmiş olduğu suretiyle geçtiğimiz yıl çıkan tüm iPhone 12 modellerinde OLED açık oturum bulunuyordu. Yeni nesilde de muhtemelen aynı trend devam edecek. Fakat Apple serinin çatı modelini oluşturan iPhone 13 Pro’nun daha üstün bir ekrana haiz olması icap ettiğini düşünüyor. En azından sızıntılar bunu gösteriyor.

Normal olarak bu haberlerin şimdilik bir söylentiden ibaret bulunduğunu da unutmamak gerekiyor. Gerçi son zamanda söylenti olarak ortaya çıkan iddiaların büyük bir bölümünün doğru çıkmış olduğu da inkar edilemez.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ(*13*)
PARTNER Nihal Candan'dan sosyal medyayı sallayan yatak pozu! Nihal Candan’dan toplumsal medyayı sallayan yatak pozu!
Dünyanın en zengin insanı Elon Musk olduDünyanın en varlıklı insanı Elon Musk oldu
53 nerenin plakası? Hangi ilin araç plaka kodu 53?53 nerenin plakası? Hangi ilin vasıta plaka kodu 53?

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Elon Musktan Whatsappin Kararina Karsi Signal Onerisi.jpg

Elon Musk’tan WhatsApp’ın kararına karşı ‘Signal’ önerisi!

Next Post
Apple App Store Rekor Kazanc Elde Etti.jpg

Apple App Store rekor kazanç elde etti

Related Posts