Karşınızda Samsung Galaxy S21+'ın kanlı canlı görüntüleri!

Avatar of admin@teknodate.com
1609316117 Karsinizda Samsung Galaxy S21039in Kanli Canli Goruntuleri.jpg
1609316117 Karsinizda Samsung Galaxy S21039in Kanli Canli Goruntuleri.jpg

Samsung Galaxy S21 2021 yılı yaklaştıkça daha oldukca gündeme geliyor. Bunda meydana getirilen sızıntıların da oranı oldukça büyük. Zira sızıntılar, telefona dair birçok bilgiyi paylaşmış durumda. Şimdi ise yeni bir sızıntı ortaya çıktı. Bu sızıntı Galaxy S21’in özelliklerine ve fiyatına yönelik kuru kuruya bir informasyon paylaşımı değil. Bu sebeple Twitter üstünden meydana getirilen sızıntıda iddialara nazaran Galaxy S21+’ın tasarımını gösteren kanlı canlı fotoğraflar yer ediniyor.

SAMSUNG GALAXY S21+ TASARIMI İLE GÖRÜNTÜLENDİ

Bir Twitter kullanıcısı, Galaxy S21+’a ilişkin fotoğraflar elde ettiğini öne sürerek, bu fotoğrafları hesabından yayınladı. Fotoğraflara baktığımızda ise herhangi bir sürpriz ile karşılaşmıyoruz. Aynı önceki sızıntılarda olduğu benzer biçimde üçlü bir kamera kurulumu ve yenilenen tasarım bizleri bu sızıntıda da karşılıyor. Ek olarak telefonun ekran kasa oranının iyileştirildiği de gözlerden kaçmıyor. Üstelik telefonun üstünde bir ‘gizli saklı’ ibaresi yer ediniyor. Fakat görüntülerin gerçek mi yoksa düzmece mi olduğu pek anlaşılamıyor.

Samsung Galaxy S21+

Tam da Galaxy S21 öncesi: Samsung Apple göndermeli şarj cihazı reklamını kaldırdıTam da Galaxy S21 öncesi: Samsung Apple göndermeli şarj aleti reklamını kaldırdı

SAMSUNG GALAXY S21 NE ZAMAN TANITILACAK?

Snapdragon 888 / Exynos 2100 işlemcisi ile geleceği söylenen Galaxy S21 ailesi iddialara nazaran 14 Ocak’ta düzenlenecek Galaxy Unpacked 2021 etkinliğinde tanıtılacak. Bu etkinlikte Samsung’un yalnız Galaxy S21, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra’dan oluşan akıllı telefon ailesini değil, Galaxy Smart Tag ve Galaxy Buds Pro benzer biçimde aksesuarlarını da tanıtması olası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Eglenceli Sohbetlerin Vazgecilmezi Olan Whatsapp Cikartmalari Nasil Yapilir.jpg

Eğlenceli sohbetlerin vazgeçilmezi olan WhatsApp çıkartmaları nasıl yapılır?

Next Post
1609318803 Google Cloud Print 2021 Itibariyla Kullanilamayacak.jpg

Google Cloud Print 2021 itibarıyla kullanılamayacak!

Related Posts