Katlanabilir iPhone yakında gelebilir!

Avatar of admin@teknodate.com
Katlanabilir iPhone yakinda gelebilir

Apple tarafınca geliştirilen iPhone akıllı telefonları, katlanabilir iPhone testleri ile başka bir noktaya ulaşmaya başladı. Firmanın katlanabilen cihazlar geliştirmek için büyük bir çaba harcamış olduğu aslına bakarsanız biliniyordu. Fakat ilk kez hedefine bu kadar fazla yaklaştığı görüldü.

Foxconn ile ilgili iddialar tüm sızıntıların kaynağını oluşturuyor. Buna bakılırsa Çin’de bulunan fabrikada iki değişik prototip telefon dayanıklılık bakımından kontrol edildi.

KATLANABİLİR TELEFON ÜRETEN 3 FİRMA VAR

Şu anda katlanabilir ekranlı cihazlar üreten 3 büyük şirket bulunuyor. Bunlardan ilki Cenup Kore merkezli Samsung şirketi. Hatırlayacağınız suretiyle Samsung Galaxy Fold ile beraber katlanabilir ekranlar mevzusunda iyi bir noktaya gelmeyi başardı. Huawei ise gene kapanabilen ekranlar üretmede oldukça başarıya ulaşmış.

Bu alanda mühim çalışmalara imza atan son şirket Motorola olmuştu. Firmanın bilhassa dikey katlanabilen aleti oldukça büyük bir ilgi topladı. Hatta en kabul edilebilir katlanma şekli olarak görüldü.

APPLE İPHONE’LARI KATLAYABİLECEK Mİ?

Gelen paten sızıntılarına bakılırsa, Apple oldukça kısa bir süre içinde katlanabilir ekranlara geçmek istiyor. İşin aslına bakarsanız 2017 yılından beri katlanabilir ekran ile ilgili testler devam ediyor. Fakat pandemi sebebiyle bu testler büyük oranda darbe aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Logitech G203 mouse incelemesi

Logitech G203 mouse incelemesi

Next Post
Instagram profiline bakanlar nasil gorulur

Instagram profiline bakanlar nasıl görülür?

Related Posts