LG Rollable ne zaman satışa çıkacak?

LG, LG Rollable olarak adlandırdığı genişleyebilen ekranlı akıllı telefonunu dün CES 2021 kapsamında gösterdi. Aygıt, herhangi bir katlama mekanizmasına haiz değildi. Bu anlamda piyasadaki Samsung Galaxy Fold 2, Galaxy Z Flip, Huawei Mate Xs ve Motorola Razr benzer biçimde katlanabilir akıllı telefon modellerine pek benzemeyen LG Rollable, daha oldukça Oppo’nun genişleyebilen ekranlı akıllı telefonu Oppo X 2021’i çağrıştırıyordu. LG dün düzenlemiş olduğu etkinlikte LG Rollable’ın özelliklerine ve çıkış geçmişine değinmedi. Sadece telefonun çıkış geçmişine yönelik ilk bilgiler ortaya çıkmaya başladı.

İŞTE LG ROLLABLE’IN ÇIKIŞ TARİHİ

Nikkei Aisia’nın bir LG sözcüsüne dayandırdığı haberine gore, LG Rollable’ın çıkış zamanı doğrulandı. Buna gore genişleyebilen ekranlı akıllı telefon bu yıl satışa çıkacak. Fakat telefonun belirli bir çıkış zamanı yada herhangi bir fiyatlandırma detayı mevcut değil.

LG Rollable

LG ROLLABLE İÇİN FİYAT İDDİASI

LG Rollable fiyatı için de garip bir iddia var. İddialara gore model 2.359 dolarlık bir fiyat etiketine haiz olacak. Sadece tüm bunların LG tarafınca iletilen resmi bilgiler olmadığını belirtelim.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
PARTNER İbrahim Büyükak'tan Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir yorumu İbrahim Büyükak’tan Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir yorumu
Ünlü marka bu kez gökyüzüne çıktı!Meşhur marka bu kez gökyüzüne çıktı!
Penis kanseri nedir? Belirtileri nelerdir?Penis kanseri nedir? Emareleri nedir?
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
1610544162 Biyolojinin En Buyuk Gizemlerinden Biri Yapay Zeka Sayesinde ‘buyuk Oranda.jpg

Biyolojinin en büyük gizemlerinden biri yapay zeka sayesinde ‘büyük oranda çözüldü’

Next Post
Facebooka Ab Ulkesi Butun Ulkelerde Dava Acilabilir.jpg

“Facebook’a AB ülkesi bütün ülkelerde dava açılabilir”

Related Posts