LG Rollable tekrar gündemde: Fiyatı dudak uçuklattı!

LG Rollable genişleyebilir akıllı telefonu hakkında LG Wing’i tanıttığı etkinlikte küçük bir ipucu vermişti. Explorer Project olarak adlandırılan projeye dahil olduğu söylenen genişleyebilir akıllı telefonun ne vakit çıkacağı ise hemen hemen kati olarak bilinmiyor. Fakat bir sızıntı deposu, yakın geleceğin LG telefonuna dair bazı bilgiler sızdırmış durumda. Bu sızıntılarda genişleyebilir akıllı telefonun fiyatı da içeriyor.

LG ROLLABLE FİYATI İLE DUDAK UÇUKLATTI

Sızıntılara nazaran LG Rollable fiyatı ile dudak uçuklatıcı bir çıkış gerçekleştirecek. İddialara bakılırsa LG’nin genişleyebilir telefonu 2.359 dolarlık bir fiyat ile gelecek. Bu sektör içinde oldukça yüksek bir fiyat olarak değerlendiriliyor. Telefonun fiyatının haricinde özelliklerine dair de bazı sızıntılar mevcut.

LG genişleyebilir telefon

GENİŞLEYEBİLEN LG TELEFONUNUN ÖZELLİKLERİ

LG Rollable’ın özellikleri içinde iddialara nazaran, 6.8 inçlik bir ekran var. Bu ekran genişlediğinde 7.4 inç boyutuna ulaşıyor. Snapdragon 888 işlemcisinden enerjisini alacağı söylenen telefonun, 16 GB RAM takviyesi ile geleceği belirtiliyor. Hemen hemen isminin belli olmadığı sadece sektör içinde LG Rollable olarak isimlendirilen telefonun 4.200 mAh gücünde bir pil ile geleceği tahmin ediliyor. En azından sızıntı kaynağının iddiası bu yönde.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
r25IQAEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAADwbIsQAAE0bOsVAAAAAElFTkSuQmCC

Android telefona nasıl format atılır? – Samsung ve LG telefonlara format atma – Akıllı telefona format nasıl atılır?

Next Post
r25IQAEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAADwbIsQAAE0bOsVAAAAAElFTkSuQmCC

En iyi GTA 5 hileleri

Related Posts