Manu Kumar Jain doğruladı: Xiaomi Mi 10i resmen geliyor!

Avatar of admin@teknodate.com

Xiaomi Mi 10i için söylentiler geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkmıştı. Yeni nesil Redmi Note 9 ailesini tanıtan Redmi, Redmi Note 9 5G, Redmi Note 9 4G ve Redmi Note 9 Pro 5G’den oluşan akıllı telefonlarını bir tek Çin’de satışa sunmuştu. Sonrasında Redmi Note 9 Pro 5G’nin Xiaomi Mi 10i adıyla tanıtılacağı öne sürülmüştü. Görünüşe bakılırsa bu iddialar doğru çıktı. İddiaları doğrulayan şahıs ise Xiaomi’nin en yetkili isimlerinden önde gelen Manu Kumar Jain oldu.

İŞTE XİAOMİ Mİ 10İ’NİN TANITIM TARİHİ

Manu Kumar Jain, Twitter hesabından yapmış olduğu videolu paylaşımla Xiaomi Mi 10i’nin tanıtılacağını resmen deklare etti. Jain, Hindistan için hususi olarak tasarlanan Xiaomi Mi 10i’nin tanıtım zamanı için ise 5 Ocak 2021’i işaret etti. Buna bakılırsa Mi 10i, yeni senenin ilk günlerinde, Hindistan’da düzenlenecek etkinlik ile beraber sahneye çıkacak.

Xiaomi Mi 11 Pro ne zaman gelecek?Xiaomi Mi 11 Pro ne süre gelecek?

XİAOMİ Mİ 10İ ÖZELLİKLERİ İLE NELER SUNACAK?

Mi 10i’nin özelliklerinin Redmi Note 9 Pro 5G ile aynı olacağı tahmin ediliyor. Buna bakılırsa Android işletim sistemli telefon, 6,67 inç IPS LCD bir ekrana, Snapdragon 750G işlemcisine ve 33W kablolu süratli şarj destekli 4,820 mAh değerinde bir pile haiz olacak. Doğal telefonun son hali, Hindistan’a hususi olacağı için bazı değişimlerle gelebilir. Doğrusu Xiaomi’nin bir sürpriz yapma ihtimali var.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
  Türk bilim insanları geliştirdi! Süre 10 saniyeye düşecek Türk bilim adamları geliştirdi! Süre 10 saniyeye düşecek
Şirket içi iletişimleri kolaylaştıran araç: SlackŞirket içi iletişimleri kolaylaştıran vasıta: Slack
"Yutkunamıyorum" diyorsanız...“Yutkunamıyorum” diyorsanız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

2021'de hangi telefonlar tanıtılacak? İşte beklentiler

Next Post

Apple 39 bin oyunu Çin App Store'undan kaldırdı

Related Posts