Mi Band 5’e rakip doğdu: OnePlus Band tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Avatar of admin@teknodate.com
Mi Band 5e Rakip Dogdu Oneplus Band Tanitildi Iste Ozellikleri.png
Mi Band 5e Rakip Dogdu Oneplus Band Tanitildi Iste Ozellikleri.png

OnePlus giyilebilir teknoloji pazarında söz sahibi değil. Sadece son gelen sızıntılar, firmanın OnePlus Watch isminde bir akıllı saat üretebileceğini göstermişti. 2021’e merhaba demeden derhal ilkin ise firmanın CEO’su Pete Lau, bir akıllı saat geliştirdiklerini açıklamıştı. Lau’nun açıklaması sonrası OnePlus Watch’ı görmeyi beklerken, aniden OnePlus Band adı konuşulmaya başlandı ve gözler OnePlus markalı akıllı bilekliğe yöneldi. Geçtiğimiz günlerde ise OnePlus resmi olarak OnePlus Band’i tanıtacağını duyurdu. Nitekim OnePlus Band bugün resmen lanse edildi.

ONEPLUS BAND ÖZELLİKLERİ

OnePlus Band özellikleri içinde 1,1 inç büyüklüğünde 126 x 294 px çözünürlüğünde dokunmatik AMOLED bir ekrana haiz. Bu ekranı kişiselleştirebilmek için şirket 37 değişik saat arayüzü oluşturmuş durumda. Cihazın üstünde ise herhangi bir fizyolojik düğme yok. 22,6 gram ağırlığı bulunan akıllı bilezik, 5ATM ve IP68 suya dayanıklılık sertifikası ile beraber geliyor ve suya karşı dayanıklılık sunuyor. Ek olarak OnePlus Band’in Bluetooth 5.0 yardımıyla geldiğini belirtelim.

OnePlus Band özellikleri

Akıllı bilezik OnePlus Band, 12 değişik egzersiz modunu bünyesinde taşıyor. Buna ek olarak Sp02 sensörü yardımıyla kandaki oksijen doygunluğu ölçümü yapılabiliyor. Öteki akıllı saatlerde olduğu benzer biçimde kalp atış hızı ölçümü ve uyku takip edeni de OnePlus Band’in yapabildiklerinden yalnız birkaçı. OnePlus’ın iddiasına bakılırsa ise OnePlus Band tek şarj ile 14 güne kadar kullanım sunuyor.

ONEPLUS BAND FİYATI

OnePlus Band fiyatı ortalama 34 dolar olarak açıklanmış durumda. Xiaomi Mi Band 5, Honor Band 6 ve Samsung Galaxy Fit benzer biçimde rakiplerle savaşım edecek olan OnePlus Band’in Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ise hemen hemen bilinmiyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
PARTNER  Aleyna Tilki'nin kelepçeli pozu sosyal medyayı salladı Aleyna Tilki’nin kelepçeli pozu toplumsal medyayı salladı
OnePlus Band'in özellikleri ile birlikte tanıtım tarihi de belli oldu OnePlus Band’in özellikleri ile beraber tanıtım zamanı de belli oldu
12 nerenin plakası? Hangi ilin araç plaka kodu 12?12 nerenin plakası? Hangi ilin vasıta plaka kodu 12?
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Sony Canli Performanslar Sunmaya Basliyor.jpg

Sony canlı performanslar sunmaya başlıyor

Next Post
Facebook Ugandali Yetkililerin Hesaplarini Kapatti.jpg

Facebook, Ugandalı yetkililerin hesaplarını kapattı

Related Posts