Mi Band 5'e rakip: OnePlus Band akıllı bileklik ortaya çıktı!

Avatar of admin@teknodate.com
Mi Band 5039e rakip OnePlus Band akilli bileklik ortaya cikti

OnePlus’ın giyilebilir aygıt sektörüne gireceği biliniyor. Zira bunu firmanın CEO’su Pete Lau da onaylamış durumda. Sizi birazcık o günlere döndürelim. Lau, Twitter hesabından 22 Aralık 2020’de yapmış olduğu paylaşımda gelecek senenin (2021) başlarında piyasaya sürülecek bir akıllı saat geliştirdiklerini açıklamıştı. Bu paylaşımdan sonrasında, teknoloji otoriteleri OnePlus’ın üreteceği akıllı saate odaklandı. Fakat son gelen bilgiler OnePlus markalı akıllı saat hakkında değil, OnePlus markalı ilk bileklik hakkında oldu. Meydana getirilen son bir sızıntıya bakılırsa ise OnePlus Watch akıllı saatin yanında, OnePlus Band adını taşıyan bir akıllı bileklik de yolda.

İŞTE ONEPLUS BAND’İN FİYATI

OnePlus Band, meşhur sızıntı kaynaklarından Ishan Agarwal tarafınca sızdırıldı. Agarwal’ın Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşıma nazaran akıllı bileklik, 11 Ocak 2021’de Hindistan’da tanıtılacak. OnePlus Band’in fiyatı ise ortalama 40 euro olacak. Fakat akıllı bilekliğin özellikleri fiyatından daha oldukca konuşulacağa benziyor.

Pete Lau doğruladı: OnePlus akıllı saat geliyor!Pete Lau doğruladı: OnePlus akıllı saat geliyor!

ONEPLUS BAND ÖZELLİKLERİ İLE NELER SUNACAK?

OnePlus Band özellikleri içinde öteki akıllı bileklerde olan bazı özellikler bulunacak. İddialara nazaran bu özelliklerden ilki 7/24 kalp atış hızı ölçümü olacak. Buna ek olarak akıllı bileklik SpO2 ölçümü ve uyku takip edeni de yapabilecek. 1.1 inçlik dokunmatik AMOLED ekranla geleceği söylenen OnePlus Band, 13 egzersiz moduna ve IP68 suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikasına haiz olacak. En azından sızıntılar bu yönde. Bilekliğin 14 güne kadar pil ömrü sunmuş olacağı da söyleniyor ki bu kabul edilebilir bir kıymet.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 Bir döneme damga vurmuştu! Medya imparatoru 79 yaşında baba oldu! Bir döneme damga vurmuştu! Medya imparatoru 79 yaşlarında baba oldu!
Mekanik anahtar türleri nelerdir?Mekanik anahtar türleri nedir?
Sigarayı bıraktıktan 12 dakika sonra vücutta görülen değişim! Sigarayı bıraktıktan 12 dakika sonrasında vücutta görülen değişiklik!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Xiaomi Mi 11 Cin disina cikiyor

Xiaomi Mi 11 Çin dışına çıkıyor!

Next Post
Kutusundan sarj cihazi cikmayan Xiaomi Mi 11 039yok satamadi039

Kutusundan şarj cihazı çıkmayan Xiaomi Mi 11 'yok satamadı'

Related Posts