Ming-Chi Kuo: iPhone 15’e kadar önemli bir kamera yükseltmesi beklemeyin!

Avatar of admin@teknodate.com
1610121413 Ming Chi Kuo Iphone 15e Kadar Onemli Bir Kamera Yukseltmesi Beklemeyin.jpg
1610121413 Ming Chi Kuo Iphone 15e Kadar Onemli Bir Kamera Yukseltmesi Beklemeyin.jpg

iPhone 12 Apple’ın 2021 senesinde da kullanacağı en büyük kozlarından biri. 2021’in eylül ayında tanıtılacak iPhone 13 için ise daha şimdiden dedikodular ortaya çıkmaya başladı bile. Odağını geleceğin iPhone’larına çeviren tek şahıs dedikodu sahipleri de değil. Daha ilkin birçok iPhone modeli hakkında doğru tahminlerde bulunan TF International analisti Ming-Chi Kuo da yapmış olduğu analizlerin ışığında yeni iPhone’ların geleceği hakkında bilgiler toplamaya çalışıyor. Kuo şimdi ise iPhone’ların kameralarına odaklanmış durumda. Fakat Kuo’nun vereceği bilgiler bu kez birçok iPhone takipçisini üzebilir.

APPLE İPHONE 15’E KADAR LENSLERİ GÜNCELLEMEYECEK

Ming-Chi Kuo, son raporunda Apple’ın iPhone 13 modellerinin kamera lenslerini Largan, Genius Electronic Optical (GSEO) ve Sunny Optical’dan tedarik edeceğini söylüyor. Analist, teknolojilere ve üretim hatlarına baktığında ise önümüzdeki iki kuşakta iPhone’un kamera donanımında önemli bir yükseltme olmayacağı sonucuna varıyor. Bu da Apple’ın iPhone 15’te yeni bir yükseltme yapabileceğini gösteriyor. Sadece bu iPhone 13 ve iPhone 14 kameralarının genel performansında iyileşme yapılmayacağı anlamına gelmiyor.

Ming Chi-Kuo Apple iPhone 15

PERİSKOP KAMERA BEKLENTİSİ VAR

iPhone 15 kamera donanımı için ümit ışığı veren sadece önceki iki model için yükseltme beklemeyin yorumu içeren raporun doğru olup olmadığını hemen hemen bilmiyoruz. Apple kapalı kapılar ardında iPhone 13’ü deniyor, iPhone 14’ü hazırlıyor ve iPhone 15 ile alakalı ilk planlarını oluşturuyor olabilir. Fakat iPhone takipçilerinin, periskop kameraların trend olduğu bir dönemde iPhone 13’ten beklentilerinin oldukça yüksek bulunduğunu belirtmek gerek. Bakalım Apple neler meydana getirecek?

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
PARTNER Hülya Avşar'dan güldüren Zehra gafı! Hülya Avşar’dan güldüren Zehra gafı!
Bataryası sizi de şaşırtabilir! Resmen duyurulduBataryası sizi de şaşırtabilir! Resmen duyuruldu
Snapchat hesap silme nasıl yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!Snapchat hesap silme iyi mi yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Bakan Yardimcisi Sayan Acikladi Tiktok Da Turkiyeye Temsilci Atayacak.jpg

Bakan Yardımcısı Sayan açıkladı: TikTok da Türkiye’ye temsilci atayacak!

Next Post
Snapchat Trumpin Hesabini Askiya Aldi.jpg

Snapchat Trump’ın hesabını askıya aldı

Related Posts