MIUI 12.5 için tarih verildi

Xiaomi’nin yeni çıkan ürünler direktörü ve MIUI halkla ilişkiler müdürü Jin Fan tarafınca açıklanan MIUI 12.5 kullanıcı arayüzünün çıkış zamanı hakkında bugün ilk bilgiler geldi.
Aktarılan bilgilere nazaran; MIUI 12.5’in açık beta testi Ocak ayının başlarında başlamış olacak. Geliştiriciler ise hızla kullanıcı geri bildirimlerini toplayacak ve düzeltmeler ve yeni özelliklerle haftalık ürün yazılımı güncellemelerini alacak. Ürün yazılımının kesin küresel sürümüne ulaşınca, yalnızca gelecek yıl Mart ayında piyasaya sürülecek şeklinde görünüyor.

Jin Fan’a nazaran MIUI 12.5, kullanıcı arayüzünün tamamen yeni bir sürümü. MIUI geliştirme ekibinin kısa sürede bir tekrardan yapılanma sürecinden geçtiğini ve mühim seviyede daha kuvvetli bulunduğunu ekledi. Raporlara nazaran MIUI 12.5, akıllı telefonlar ve bilgisayarlar içinde yeni bir ortaklaşa iş modu getirebilir, animasyonu daha da iyileştirebilir ve kişisel verilerin güvenliğini artırabilir.

MIUI 12.5’in piyasaya sürülmesine karşın, şirket gelecek yıl MIUI 13 kullanıcı arayüzünü de piyasaya sürmeyi planlıyor, bu da bilhassa katlanır ekranlı akıllı telefonlar için optimize edilecek.

Total
4
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
OPPO Reno 5 Pro Plus rakip tanımayacak

OPPO Reno 5 Pro Plus rakip tanımayacak

Next Post
Xiaomi Mi Notebook Pro 2021 nasıl olacak?

Xiaomi Mi Notebook Pro 2021 iyi mi olacak?

Related Posts