Motorola Moto G Stylus 2021 ortaya çıktı

Avatar of admin@teknodate.com
Motorola Moto G Stylus 2021 ortaya cikti

Telefonun görüntülerini sızdıran iki kaynak telefonun parmak izi okuyucusunun konumu mevzusunda düşünce ayrılığına düşüyor. Bir sızıntı bunu telefonun yan tarafına güç düğmesinin bir parçası olarak koyarken, yeni kaynak ve görseller, okuyucunun tanıdık Motorola benzetmesini takip ederek arka tarafta olacağını açıkça gösteriyor.

Durum bu şekilde olduğundan, bu yeni tasarımın hakkaten doğru bulunduğunu söylemek zor.

MOTO G STYLUS 2021 ÖZELLİKLERİ

Her iki kaynak tarafınca da onaylanan bazı özellikleri yineleyen Moto G Stylus 2021, 6.8 inçlik bir ekrana ve 169.6 x 73.7 x 8.8 mm’lik bir gövdeye (kamera kamburunu sayarsanız 10.9 mm) haiz olan büyük bir telefon olacak. Bu, mevcut Galaxy Note20 Ultra’dan bile daha uzun ve daha kalınca bir akıllı telefon demek. Bununla beraber, Moto G Stylus 2021, orta derslik bir teknik özellik tablosuna haiz olacak ve iddia aşamasındaki LG Stylo 7′ye daha yakın bir rakip olacak.

Moto G Stylus 2021’in, 4GB RAM ve 128GB depolama alanına haiz olması olası. Ek olarak cihazın Snapdragon 675 yonga setiyle gelmesi de planlanıyor. Çözünürlüğün 6,81 inçlik ekranda FHD + olduğu söyleniyor. Kamera kurulumu, derinlik verileri ve makro çekimleri için sırasıyla 48MP ana kamera, 8MP ultra geniş ve iki 2MP sensörden oluşacak. Yeni kaynak, makro kameranın 2MP yerine 5MP birim olacağını iddia ediyor. Ön tarafta ise iddialara nazaran 16MP selfie kamera olacak ve aygıt enerjisini 4.000 mAh pilinden alacak.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
PARTNER Bella tatilde! Bella tatilde!
Xiaomi Redmi 9T, ocakta gelişinin ipucunu verdiXiaomi Redmi 9T, ocakta gelişinin ipucunu verdi
KPSS puanına göre memur alan kurumların listesi!KPSS puanına nazaran işyar alan kurumların sıralaması!
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Bitcoin yukselisi ile tarihi rekor seviyelerinde

Bitcoin yükselişi ile tarihi rekor seviyelerinde

Next Post
Amphetamine App Store‘dan kaldirilacak mi

Amphetamine App Store‘dan kaldırılacak mı?

Related Posts