OnePlus 9 prototipi satışa çıktı, fiyatı dudak uçuklattı!

Avatar of admin@teknodate.com
1609157351 Oneplus 9 Prototipi Satisa Cikti Fiyati Dudak Ucuklatti.jpg
1609157351 Oneplus 9 Prototipi Satisa Cikti Fiyati Dudak Ucuklatti.jpg

OnePlus, OnePlus 8T’nin arkasından OnePlus 9 için çalışmalarını sürdürüyor. Bunun için OnePlus’tan herhangi bir resmi izahat gelmese de gelen sızıntılar bunu gösteriyor. Şimdi ise OnePlus 9 hakkında gelişmeler değişik bir noktaya ulaşmış durumda. Zira daha tanıtılmayan telefon, bir satış sitesinde yer aldı.

Bir şahıs, OnePlus 9 prototipine ilişik bulunduğunu söylediği akıllı telefonu, bir alışveriş sitesi üstünden satmak istedi. Bunun için ise dudak uçuklatan bir sayı belirledi. Telefon, tam 3 bin dolardan ilana açıldı. Bu aşamada hatırlatmakta yarar var; Böylesine bir akıllı telefonun fiyatı 1.500 doları geçmez. Sadece bu şahıs, telefonun prototip olmasından almış olduğu güçle fiyatı 3 bin seviyesine çıkartmış benzer biçimde görünüyor. Normalde telefonun fiyatının bu kadar pahalı olması beklenmiyor.

OnePlus 9 prototipi

Satış sitesindeki duyuru, her neyse ki fazlaca geçmeden kaldırıldı. Telefonun gerçek mi olduğu yoksa sızıntılardan elde edilmiş fotoğrafla açılmış düzmece bir duyuru olup olmadığı bilinmiyor. OnePlus 9’un ise Snapdragon 888 işlemcisi, 8 GB RAM + 128 GB dahili depolama kapasitesi ve Android 11 ile mart ayında tanıtılması planlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Ming Chi Kuo Apple Otomobili Icin Konustu Yeni Tarih Verdi.jpg

Ming-Chi Kuo Apple otomobili için konuştu, yeni tarih verdi!

Next Post
Huawei Mate 40e Ortaya Cikti Ozellikleri Nasil Olacak.png

Huawei Mate 40E ortaya çıktı! Özellikleri iyi mi olacak?

Related Posts