Pandemi döneminde en fazlaca bu YouTuber'lar kazanmıştır

Son yıllarda ‘her insana merhaba, kanalıma hoş geldiniz’ cümlesini duymayan fazlaca azca insan kaldı. Youtube, hızla yükselen en mühim toplumsal medya platformundan biri oldu. Bazıları tarafınca boşa harcanan süre olarak nitelendirilse de oldukça yaratıcı, öğretici içeriklere ulaşmak ve eğlenmek mümkün.

Menajerlik, yapım ve medya ajansı Creator Station’ın CEO’su Cem Özkaynak, YouTuber’ların temsilciğini yaptıklarını, onlara prodüksiyon hizmeti vererek, içerik mevzusunda destek olduklarını söylemiş oldu. Youtuber olmak isteyenlere önerilerde bulunarak, pandeminin dijital medyaya etkilerini değerlendirdi.

‘BU İŞTE YETENEK ÇOK ÖNEMLİ AMA ÇALIŞMAK DA ÖNEMLİ’

Youtube’a girmenin zor olmadığını aktaran Özkaynak, “Bence denemesi de gerekir. İlgi çeken içerikler üretirseniz geri dönüşü derhal alabiliyorsunuz. Abone sayısı yada yeni başlamanız fark etmiyor. İnsanların izlerken keyif alacakları içerik üretiyorsanız anında milyonlar izleyebiliyor. Bu işte beceri fazlaca mühim fakat çalışmak da fazlaca mühim. Emek isteyen bir süreç, iyi hazırlanmak gerekiyor. Kamera karşısına geçip onlarca kere tecrübe etmek lazım ki istediğinizi doğru şekilde sunun. İnsanlara bir şey anlattığınız süre sizi dört kulaklarıyla dinliyorlarsa yeteneklisiniz anlama gelir. Sevdiğiniz alanı doğru anlatıp, büyük kitleleri peşinizden koşturuyorsanız yeteneklisinizdir” diye konuştu.

Total
5
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
12771428 700x400.jpg

iPhone 12 ile başlamıştı: Xiaomi Mi 11’in kutusu da hafifleyebilir!

Next Post
12765593 700x400.jpg

Bu fotoğraflar Galaxy S21 ile çekilmiş

Related Posts