Papara hesap silme nasıl yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!

Avatar of admin@teknodate.com
Papara hesap silme nasil yapilir Iste kalici hesap kapatma adimlari

İlk senesinde 300 bin kullanıcıya ulaşarak piyasada süratli bir başarı yakalayan Papara cüzdan uygulaması, kullanıcı sayısını her geçen gün artırmaya devam ediyor. Müşterilerinden hiçbir komisyon tutarı almadan 7/24 ödeme imkanı elde eden Papara, birçok ülkede de kullanılabilir durumda.

Papara uygulaması hiçbir bankaya bağlı değil. Kendi teknolojisini üreterek kullanıcılarına hizmet sunuyor. Öteki banka hizmetlerinin aksine Papara’da yaş sınırlaması bulunmuyor. Bu özelliği yardımıyla de birçok kullanıcıyı kendine çeken Papara, gençler tarafınca çoğunlukla tercih ediliyor. Her ne kadar popülerliğini her geçen gün artırsa da, bazı kullanıcılar Papara hesap iptalinin nasıl yapıldığını merak ediyor. Papara kart hesap silme işlemi ve uygulama hakkında dört gözle beklenen öteki bilgileri sizler için sıraladık…

Papara Hesabı Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır?

Papara uygulaması herhangi bir bankanın altyapısına bağlı olmasa da finansal olarak oldukça mühim bir kurum ve hesap kapatma şeklinde işlemleri daha ciddi ve resmi olarak yürütür. Kısaca Papara kart kullanıcılarının web üstünden bağlantı kurabilecekleri bir Papara hesap silme linki bulunmaz. Kullanıcılarına her alanda işlem kolaylığı sağlamayı ilke edinen Papara’da web üstünden hesap iptali yapmak mümkün olmaz. Peki, Papara hesabını silmek isteyen kullanıcılar bu işlem için nasıl bir yol izlemelidir?

Papara hesabını iptal ettirmek için izlenecek tek yol, satın alan hizmetleri ile iletişime geçerek bu isteği satın alan temsilcilerine iletmektir. Papara hesabını açarken sisteme kaydetmiş olduğunuz cep telefonu numarası ile Papara davet merkezini arayarak hesap kapatma talebinizi iletebilirsiniz.

Üyelik silme yada hesap kapatma talebinizi 0850 340 03 40 numaralı Papara davet merkezini arayarak iletebilirsiniz. Günün 24 saati hizmet veren Papara davet merkezini istediğiniz süre diliminde arayarak bu işlemin gerçekleştirilmesini talep edebilirsiniz.

Papara Nedir ve Papara Hesabı Nasıl Açılır?

Günümüzde dijital dünyanın geldiği noktada alışverişlerin büyük çoğunluğu web üstünden online olarak gerçekleşiyor. Alışverişin online platformlara taşınması sebebiyle de ödeme şekillerinde de yeni ve değişik çözümler sunan uygulamalar tercih ediliyor. İşte Papara uygulaması da Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) onayına haiz elektronik ödeme şekillerinden birisi. Papara, PayPal uygulamasının yasaklanmasının peşinden, vatanımızda en fazlaca kullanılan online ödeme biçimi haline gelmiş durumda.

Kullanıcılar Papara ile yaptıkları online alışveriş ödemelerinde güvenlik problemi yaşamadan işlem gerçekleştirebilir. Hem de Papara uygulamasında hiçbir komisyon tutarı kesilmeden para geçirme işlemi de yapılabilir. Papara hem online alışveriş sitelerinde hem de sıkça tercih edilen popüler oyun sitelerinde geçerliliği olan bir ödeme yöntemidir. Öteki taraftan, Papara herhangi bir süre kısıtlaması olmadan, mesai saatlerinin haricinde da banka hesap işlemlerinin kolay bir halde gerçekleştirilmesine olanak tanır.

Yeni bir Papara hesabı açmak, Papara hesap iptali işleminin aksine kolaylıkla yapılabilir. Ilk olarak Papara’nın resmi web sitesine giriş yapılmalı ve peşinden ana sayfada yer edinen “Papara Hesabı Aç” butonuna tıklanmalı. Hemen sonra ise cep telefonu numarası, e-posta adresi yada var ise bir Google hesabı ile giriş yaparak Papara’da hesap oluşturma işlemine devam edilmeli. Hesap açarken, telefon numarası yada mail onaylı sistemi tercih etmek güvenlik açığı tehlikesine karşı mühim. Girilen telefon numarası yada e-posta adresine gelen güvenlik kodunu lüzumlu alana yazarak hesap açma işlemi tamamlanabilir.

Papara’da Para Gönderme İşleminde Kullanılan Yöntemler Neler?

Kullanıcılarına birçok avantaj sunarak kolaylık elde eden Papara’da değişik yöntemlerde para gönderme işlemi yapılabilir. Yalnızca Iban yada hesap numarasına para göndermekle işlem sınırlaması yapmayan Papara’da aşağıda belirttiğimiz yöntemlerle de para geçirme işlemi gerçekleştirilebilir:

  • Papara ile cep telefonu numarasına para transferi yapılabilir.
  • Kullanıcılara hususi tanımlanan Papara numarasına para gönderimi yapılabilir.
  • Kişilerin sisteme kayıtlı e-posta adreslerini kullanarak para geçirme işlemi yapılabilir.
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
PARTNER Yılın aşk bombası! Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir itirafı Senenin aşk bombası! Oğuzhan Koç’tan Demet Özdemir itirafı
Whatsapp hesap silme nasıl yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!Whatsapp hesap silme nasıl yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!
Nasıl doktor olunur? Özelde, sağlık ocağında, askerde doktor olmanın yoluNasıl hekim olunur? Özelde, sıhhat ocağında, askerde hekim olmanın yolu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
1609944103 Whatsapp hesap silme nasil yapilir Iste kalici hesap kapatma adimlari

Whatsapp hesap silme nasıl yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!

Next Post
Azar hesap silme nasil yapilir Iste kalici hesap kapatma adimlari

Azar hesap silme nasıl yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!

Related Posts