PlayStation 5'in ilk dört haftalık bilançosu ortaya çıktı!

PlayStation 5 çıkalı 1 ayı geçti. Xbox Series X ile kıyasıya bir mücadeleye giren Sony’nin yeni nesil oyun konsolunu satın almak isteyenler ise şu aralar problemler yaşıyor. Zira PlayStation 5 stokları Türkiye dahil birçok ülkede kısa sürede tükeniyor ve konsolu satın alabilmek hayliyle zorlaşıyor. Fakat buna karşın, son gösterilen bir rapor PlayStation 5’in satışlardaki başarısını ortaya koyuyor.

PLAYSTATİON 5 SATIŞLARI İLGİ ÇEKTİ

PS5 Digitimes’ın son raporuna nazaran ilk dört hafta içinde milyonlarca tane sattı. Rapora bakılırsa yeni nesil oyun konsolu ilk dört haftasında 3.4 milyon tane satış gerçekleştirmiş oldu. Fakat aslolan dikkat çeken nokta ise PlayStation 5’in ilk dört haftasında meydana getirilen satışlar değil. Aslolan dikkat çeken nokta, 2021’de yapılması öngörülen PlayStation 5 satışları.

PlayStation 5 satışa çıktı, ikinci el satış sitelerine düştü!

Böylesi hayal bile edilemez: PlayStation 5'i 50 saat oynayanlara 1000 dolar ücret!Böylesi hayal bile edilemez: PlayStation 5’i 50 saat oynayanlara 1000 dolar ücret!

PLAYSTATİON 5 İÇİN 2021 TAHMİNİ

Sony PlayStation 5’in 2021 yılındaki potansiyel performansına da odaklanan rapor, firmanın önümüzdeki yılda toplamda 18 milyonluk bir satış gerçekleştirebileceğini belirtiyor. Doğal Sony bu rakamın altında kalabilir ya da üzerine çıkabilir. Sonuçta rapor, yalnız olasılıklardan bahsetmekte. PlayStation 5 Türkiye’de 8.299 TL’den satılıyor.

Total
5
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Rusya039nin Nukleer Savasta Devlet Baskanini Koruyacak 039kiyamet Gunu039 Ucaginin Telsiz.jpg

Rusya'nın nükleer savaşta devlet başkanını koruyacak 'Kıyamet Günü' uçağının telsiz donanımı çalındı

Next Post
1609328670 Instagram Ve Tiktok Icerikleri Google Arama Sayfasina Geliyor.jpg

Instagram ve TikTok içerikleri Google arama sayfasına geliyor!

Related Posts