Realme UI 2.0 arayüzü erken erişime açıldı

Avatar of admin@teknodate.com
Realme Ui 20 Arayuzu Erken Erisime Acildi.jpg
Realme Ui 20 Arayuzu Erken Erisime Acildi.jpg

Çinli Realme, birkaç ay ilkin Android 11 tabanlı Realme UI 2.0’ı duyurmuştu. Şirket, amiral gemisi Realme X50 Pro’yu Realme UI 2.0’a güncelledi. Şimdi, şirket son nesil akıllı telefonlarından ikisi olan Realme 7 ve Realme X2 Pro için Realme UI 2.0 ‘erken erişim’ programını yayına aldı.

RMX1931EX_11.C.34 yazılım sürümünü çalıştıran X2 Pro kullanıcıları bu bağlantıya gidebilir ve program için başvurabilir. Formu gönderdikten derhal sonrasında, kullanıcılar cihazlarında Realme UI 2.0 erken erişim sürüm güncellemesini alacaklar.

REALME UI 2.0 ERKEN ERİŞİM SÜRÜMÜ ÖNCESİ BİLİNMESİ GEREKENLER

Cihazda minimum 5 GB boş depolama kapasitesi bulunmalı ve aygıt rootlu olmamalıdır. Realme, işleme devam etmeden ilkin kişisel verileri yedeklemenizi öneriyor. Ek olarak telefonunuzda günlük performansı etkileyebilecek öngörülemeyen etkisinde bırakır olabileceğini söylüyor.

Sadece bunların Erken Erişim yapısı olduğu düşünüldüğünde bu belirgin bir şeydir. Realme, üçüncü taraf ürün yazılımı uyumsuzluğu sebebiyle bazı işlevlerin muntazam çalışmayabileceği mevzusunda da uyarıyor.

ANDROİD 11 TABANLI REALME UI 2.0 ÖZELLİKLERİ

Android 11 tabanlı Realme UI 2.0, System Cloner, Quick Return Bubble, Enhanced Dark Mode, Yeni Uygulama Çekmecesi, Üçüncü Taraf Simge Desteği, Tekrardan Tasarlanmış Bildirim Paneli, Yenilenmiş Her Süre Açık ekran, Geliştirilmiş Oyun Alanı şeklinde yeni özelliklerle beraber geliyor.

Realme, Realme 7 Pro için Android 11 tabanlı Realme UI 2.0’ı ve Realme UI erken erişim programının bir parçası olarak ise Realme Narzo 20’yi piyasaya sürdü. Realme 7 ile aynı aygıt yazılımını çalıştırdığı için, firmanın realme Narzo 20 Pro için Realme UI 2.0 erken erişim programını yakında başlatmasını bekleyebiliriz. Bunun haricinde şirket, Realme 6 Pro için Realme UI 2.0 rrken erişim programını da duyurabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Elon Musk California039dan Texas039a Tasindi Nedeni Verimlilik Mi Vergi Mi.jpg

Elon Musk California'dan Texas'a taşındı: Nedeni verimlilik mi, vergi mi?

Next Post
Vivonun Merakla Beklenen Telefonu Tanitildi.jpg

Vivo’nun merakla beklenen telefonu tanıtıldı

Related Posts