Redmi Note 10 Pro FCC belgelerinde göründü

Redmi Note 10 ailesi için beklentiler yavaş yavaş oluşmaya başladı. Geçtiğimiz dönemde Redmi Note 9 ailesini Redmi Note 9 Pro 5G, Redmi Note 9 5G ve Redmi Note 9 4G ile güncelleyen Xiaomi çatısı altındaki Redmi’nin Note 10 ailesini yönelik hazırlık yapmış olduğu söylentisi hakim. Üstelik bu söylentiler daha ilkin TENAA’da ortaya çıkan ve Redmi Note 10 ailesine ilişkin olduğu kabul edilen bir akıllı telefonla da desteklenmişti. Şimdi ise söylentileri daha da güçlendirecek bir kanıt ortaya çıktı; Redmi Note 10 Pro FCC’de göründü.

İŞTE REDMİ NOTE 10 PRO’NUN FCC BELGESİ

FCC şu demek oluyor ki Federal İletişim Kurulu’ndaki listelemede görülen telefon, M2101K6G model numarasına haiz. Model adı kısmında yalnız ‘Redmi’ yazsa da telefonun Redmi Note 10 Pro bulunduğunu düşünülüyor. Ek olarak telefona ilişkin olan belgede Redmi Note 10 Pro’nun özellikleri için de birkaç detay yer ediniyor.

Redmi Note 10 Pro FCC

REDMİ NOTE 10 PRO ÖZELLİKLERİ

İddialara bakılırsa M2101K6G model numarasına haiz Redmi Note 10 Pro’nun özellikleri içinde 4G, GSM, LTE ve WCDMA bağlantı desteği bulunacak. Buna ek olarak birçok akıllı telefonda da yer edinen çift-bant Wi-Fi, Bluetooth BR/EDR/LE ve NFC Redmi Note 10 Pro’da da yerini alacak. Belgenin en mühim kısmı ise telefonun MIUI 12 tabanlı Android 11 çalıştırıyor olması. Redmi’nin gelecek aylarda Redmi Note 10 Pro ile beraber Redmi Note 10 ailesini resmileştirmesi umut ediliyor.

(*10*)ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

PARTNER Dünyanın en güzel 100 yüzü belli oldu Dünyanın en güzel 100 yüzü belli oldu
Google play hesap silme nasıl yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!Google play hesap silme iyi mi yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!
Sübhaneke duasının okunuşu ve anlamıSübhaneke duasının okunuşu ve anlamı

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

Google play hesap silme nasıl yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!

Next Post

Facebook hesap silme nasıl yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!

Related Posts