Samsung 1 dolardan daha ucuza Samsung Galaxy S21 satacak!

Avatar of admin@teknodate.com
Samsung 1 dolardan daha ucuza Samsung Galaxy S21 satacak

Samsung Galaxy S21 için Samsung’un hazırlıkları neredeyse tamam. Son olarak Galaxy S21’i tanıtacağı Galaxy Unpacked 2021 etkinliğinin tarihini duyuran Cenup Koreli şirket, şimdilerde ise yeni Galaxy için bazı ülkelere hususi erken rezervasyon fırsatı sunuyor. Bu ülkelerden biri Tayland. Samsung Tayland tarafınca başlatılan erken rezervasyon sürecinde mühim bir kampanya da bulunuyor. Üstelik Galaxy S21’i neredeyse bedavaya getiren bir kampanya bu.

SAMSUNG’TAN 0.70 DOLARA GALAXY S21

Gsmarena’nın haberine gore, Samsung Tayland, düzenlemiş olduğu kampanya ile bir nevi takası mümkün kılıyor. Buna gore Samsung Galaxy S21 almak isteyen ve site üstünden kaydını gerçekleştiren talihli ilk 100 şahıs, eski bir dijital fotoğraf makinesini getirdiklerinde Galaxy S21 için yalnız 0.70 dolar ödeyecek. Kayıt esnasında kendilerine verilen hususi kod yardımıyla talihli kişiler, kodlarını yetkililer ile paylaştığında Galaxy S21’i 1 dolardan da ucuz bir fiyata satın alabilecek. Üstelik yalnız ilk 100 şahıs değil, ilk 1000 şahıs için de bazı sürprizler mevcut.

Samsung Galaxy S21 kampanya

İLK BİN KİŞİYE ÜCRETSİZ HİZMET HEDİYESİ

Eski dijital fotoğraf makinesi – Galaxy S21 takası için talih yakalayamayan sadece kayıt yaptıran ilk 1000 şahıs içinde yer alanlar, düzgüsel fiyatı 98 dolar olan 1 senelik Samsung Care+ Platinum hizmetine parasız haiz olacak. Türkiye’deki kullananların katılımının olanaksız olduğu kampanya için ise 14 Ocak’a kadar kayıtlar gerçekleştirilebilecek.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
PARTNER Dünyanın en güzel 100 yüzü belli oldu Dünyanın en güzel 100 yüzü belli oldu
(*1*)Hotmail hesap silme iyi mi yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!
Pilot nasıl olunur? THY veya Hava Kuvvetleri'nde nasıl pilot olunur?Pilot iyi mi olunur? THY yada Hava Kuvvetleri’nde iyi mi pilot olunur?
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
2020ye damga vuran 10 bilimsel bulus belli oldu

2020’ye damga vuran 10 bilimsel buluş belli oldu

Next Post
Turksat 5Anin uzaya firlatilmasi icin geri sayim

Türksat 5A’nın uzaya fırlatılması için geri sayım

Related Posts