Samsung ABD Twitter hesabı, Galaxy Unpacked 2021 için iPhone’dan tweet paylaştı!

Avatar of admin@teknodate.com
1610611364 Samsung Abd Twitter Hesabi Galaxy Unpacked 2021 Icin Iphonedan Tweet.jpg
1610611364 Samsung Abd Twitter Hesabi Galaxy Unpacked 2021 Icin Iphonedan Tweet.jpg

Samsung için büyük gün geldi çattı. Bu akşam TSİ 18:00’da yeni Galaxy akıllı telefonlar -ki bu akıllı telefonların Galaxy S21 ailesi olması bekleniyor- Galaxy Unpacked 2021 etkinliği ile görücüye çıkacak. Samsung ise kendisi için büyük anlam ifade eden bu lansmana son sürat hazırlanıyor. Çeşitli videolar hazırlayan Cenup Koreli şirket, toplumsal medya hesaplarıyla da etkinliğe yönelik paylaşımlar yapıyor. Bu hesaplardan biri Samsung ABD resmi Twitter hesabı. Sadece hesap dün gece itibarıyla toplumsal medyanın diline düştü. Bunun sebebi Galaxy Unpacked 2021 için meydana getirilen bir paylaşımdı. Paylaşımı değişik kılan ise bir iPhone’du.

SAMSUNG’UN TWEET’İNE İPHONE ARACI OLDU

Samsung ABD Twitter hesabı, dün bir paylaşım yapmış oldu. Hesap yapmış olduğu paylaşımda Galaxy Unpacked 2021 etkinliği hakkında konuşarak, coşku verici haberler ve beklenen yenilikler üstüne dikkat çeken cümleler kurdu. Fakat paylaşımı garip kılan detay ise paylaşımın yapıldığı telefon oldu. Zira meydana getirilen paylaşımın altında ”Twitter for iPhone” yazmaktaydı. Doğrusu söz mevzusu paylaşım, iPhone için Twitter uygulaması ile yapılmıştı.

Samsung Twitter iPhone

PAYLAŞIM KALDIRILDI

Twitter’daki söz mevzusu paylaşım aniden en fazlaca konuşulan mevzular arasına girdi. Samsung ABD ekibi ise durumu farkına varır etmez paylaşımı kaldırdı. Sadece iPhone’dan atılan Samsung tweeti, toplumsal medyada konuşulmaya devam etti.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
PARTNER'Koronavirüs başka hastalık bıraktı'‘Koronavirüs başka hastalık bıraktı’
Black Shark 4 resmileştiBlack Shark 4 resmileşti
Yurtiçi Kargo iletişim hattı, şikayet numarası, çağrı merkeziYurtiçi Kargo kontakt hattı, yakınma numarası, davet merkezi
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Tbmm Whatsapp Icin Harekete Gecti.jpg

TBMM WhatsApp için harekete geçti

Next Post
Galaxy S21 Oncesi Geldi Samsung Galaxy A32 5g Tanitildi Iste.png

Galaxy S21 öncesi geldi: Samsung Galaxy A32 5G tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Related Posts